Miniaturki w tekscie? czy to mozliwe?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Miniaturki w tekscie? czy to mozliwe?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-05-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Miniaturki w tekscie? czy to mozliwe?

    Może jestem głupi ale NIGDZIE nie znalazłem podstawowej (przynajmniej dla mnie informacji) - za pomocą czego można wstawić do tekstu miniaturki grafik. IMHO ów brak odpowiednich botów jest największym mankamentem wersji 1.5x - po co mi bajerek uploadujący pliki na serwer jezeli nie mogę zrobić z automatu miniaturek?? Multithumbs dla 1.5x ma się pojawić podobno w kwietniu - wszystko co sprawdzałem rozwala kod strony - na nic się zdaje legacy system. Co zrobić? Może ktoś wpadł na jakiegoś bota, który działa pod 1.5.1 ?

    pozdrawiam!
    Paweł

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec Qbik awatar
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    384
    Punkty
    22

    Domyślny

    za pomocą phocagallery mozna dodawac miniatury do artykułów spr na ich stronie phoca.cz

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    Protos Lightbox > ja używam tego. Zastępczo póki nie pojawi się coś lepszego. Nie tworzy miniaturek, za to jest ładny efekt gdy się kliknie na zdjęcie.

  5. #4
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    A coś podobnego, tylko na Joomla! 1.0.15? Używałem JoGadget, ale na jednym serwerze tekst nie obkłada mi zdjęcia (zdjęcie otwiera się po kliknięciu w light boksie dobrze), nie wiem dlaczego. Protos Lightbox wygląda ciekawie, tylko ja jeszcze nie "wsiadłem" ja Joomla! 1.5. Pozdrawiam.
    EDIT:
    Znalazłem MultiThumb. Chyba o to mi chodziło, później przetestuję. A może mi ktoś odpowiedzieć, czy można mieść zainstalowany JoGadgets i MultiThumb (niekoniecznie używając ich na jednej stronie), czy nie ma ku temu żadnych przeciwskazań?
    Pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez Jdwind : 15-04-2008 10:24
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam joomle 1.0.13, czy jest możliwe żeby do artykułów dodawać obrazki, tak by w locie9automatycznie) tworzyła się miniaturka??

  7. #6

  8. #7
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Możesz mi podpowiedzieć coś odnośnie MT? Mam obrazki już wsadzone za pomocą edytora JCE. I teraz, po opublikowaniu MT wszystkie które mam na stronie są pomniejszone do określonych rozmiarów, podlinkowane itd. Jak teraz mam pozmieniać te ustawienia dla konkretnych obrazków? W każdym przypadku mam wchodzić do edytora i co wpisywać? Jeżeli możesz mi podpowiedzieć, będę wdzięczny. Pozdrawiam.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny dzięki za wskazówkę

    tyle, że ja mam już zainstalowanego bota multithumba,ale nie można nic z nim robić, tylko ustawić parametry wszystkie. Ale przy pisaniu artykułu jest menu mosimage(wstaw obraz), wyłączyłem tego bota, ale nadal nie widać multithumba...

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Jdwind Zobacz wiadomość
    Możesz mi podpowiedzieć coś odnośnie MT? Mam obrazki już wsadzone za pomocą edytora JCE. I teraz, po opublikowaniu MT wszystkie które mam na stronie są pomniejszone do określonych rozmiarów, podlinkowane itd. Jak teraz mam pozmieniać te ustawienia dla konkretnych obrazków? W każdym przypadku mam wchodzić do edytora i co wpisywać? Jeżeli możesz mi podpowiedzieć, będę wdzięczny. Pozdrawiam.

    Sorki, ale nie pomogę, bo po prostu jestem z tego słaby...

  11. #10
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Myślałem raczej o Crazyluki ;) Ale dzięki za szczerość i dobre chęci Pozdrawiam.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •