RoundCube
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: RoundCube

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny RoundCube

    Czy ktoś mógłby spolszczyć komponent RoundCube w wersji na ISO-8859-2? Nie mam problemu z UTF-8, komunikaty przetłumaczyłem, ale cała Joomla chodzi mi w ISO i za każdym razem muszę przełączać w przeglądarce kodowanie znaków, aby nie widzieć krzaczków.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zbigj Zobacz wiadomość
    Czy ktoś mógłby spolszczyć komponent RoundCube w wersji na ISO-8859-2? Nie mam problemu z UTF-8, komunikaty przetłumaczyłem, ale cała Joomla chodzi mi w ISO i za każdym razem muszę przełączać w przeglądarce kodowanie znaków, aby nie widzieć krzaczków.
    Uzyj Gzegzolki do przekodowania z UTF na ISO i po problemie. Umiesc tez na forum paczke z tym komponentem co przetlumaczyles - nich inni moga z tego skorzystac.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Uzyj Gzegzolki do przekodowania z UTF na ISO i po problemie. Umiesc tez na forum paczke z tym komponentem co przetlumaczyles - nich inni moga z tego skorzystac.
    Wszystko fajnie, ale krzaczki pojawiają się dalej w poczcie od ludzi i znowu muszę konwertować stronę.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zbigj Zobacz wiadomość
    Wszystko fajnie, ale krzaczki pojawiają się dalej w poczcie od ludzi i znowu muszę konwertować stronę.
    Ale zadziałało odwrotne działanie: przekonwertowałem z ISO na UFT-8. Aby zadziałało spolszczenie roundcube należy po instalacji roundcube w katalogu components/com_roundcube/program/localization utworzyć folder 'pl' i wgrać tam załączone pliki: messages.txt i labels.txt oraz zmienić ich rozszerzenie na INC a następnie uruchomić pocztę i w ustawieniach osobistych wybrać język polski.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •