1.52 stopka
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: 1.52 stopka

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-02-2008
    Wpisy
    87
    Punkty
    -5

    Domyślny 1.52 stopka

    Jak wyedytowac stopke? wiem ze bylo o tym na forum przeczytalem jednakze w joomla 1.52 cos pozmieniali...

    Chcialbym dodac swoj adres www w tym miejscu a w stylu szablonu na grafice wybic ze to joomla...

    prosze o info... a nie odp. typu bylo 1000 razy bo nie bylo...a w wyszukiwarce jest 4 tematy na krzyz o tym i to starszych wersjach pozdrawiam!!!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Przecież było jak zrobić własną stopkę w J! 1.5 ;):

    Cytat Wysłane przez Szibena Zobacz wiadomość
    Napis pod stroną nazywany jest stopką. To tak na przyszłość ;). Jednym ze sposobów zmienienia treści stopki jest:
    - Stworzenie nowego modułu - W PA wchodzisz w Extensions-> Module Manager, klikasz New, wybierasz Custom HTML, pozycja Show Title ustawiasz na No, wybierasz pozycję menu np. User 4 i w podpunkcie Custom Output piszesz sobie coś co ma być pod stroną.
    - Edycja templatki - Jak mówiłeś, że to zrobiłeś to odnajdź miejsce, gdzie znajdował się ten napis i wyczyść wszystko co się znajduję między znacznikami <div> czy <td> itp. by zostało tylko miejsce gdzie znajdowała się stopka. Następnie wklej coś takiego:
    Kod HTML:
    <jdoc:include type="modules" name="user4" style="rounded"  />
    W name podaj nazwę pozycji, którą wybrałeś dla utworzonego wcześniej modułu.

    I tyle. Mam nadzieję, że pomogłem.
    P.S - Miło by było gdybyś dodał krótką informację, że korzystałeś z Joomla!
    I to działa we wszystkich wersjach J! 1.5.
    Pozdrawiam
    Szibena

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a czasem nazwy nowego miejsca na moduł nie trzeba by dodać w templateDetails.xml ? inaczej wydaje mi się że ciężko by było wybrać to miejsce by opublikować moduł.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    19-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    150
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    a czasem nazwy nowego miejsca na moduł nie trzeba by dodać w templateDetails.xml ? inaczej wydaje mi się że ciężko by było wybrać to miejsce by opublikować moduł.
    Wiesz, na mojej stronie wszystko się działa jak należy, ale oczywiście można dodać pozycję do templateDetalis.xml
    Pozdrawiam
    Szibena

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-02-2008
    Wpisy
    87
    Punkty
    -5

    Domyślny

    szibena to albo wyszukiwarka zle dziala albo zla nazwa tematu albo gdzies jest wrzucony ale nie w 1.5;/ ... ju zzrobilem dzieki spoko dziala nawet nie pomyslalem ze tak zrobili jako modul zawsze trzeba bylo pliki edytowac

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-03-2008
    Skąd
    Gdansk
    Wpisy
    49
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    a czasem nazwy nowego miejsca na moduł nie trzeba by dodać w templateDetails.xml ? inaczej wydaje mi się że ciężko by było wybrać to miejsce by opublikować moduł.
    To jest standardowa nazwa położenia modułu.
    Oczywiscie wlasnie nazwy mozesz dodac, i ja z tego korzystam dla przejrzystosci i orientacji, ale nic nie szkodzi wykorzystywac standardowe.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •