Komponent ogłoszeń z płatnościami. Błagam o Pomoc
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Komponent ogłoszeń z płatnościami. Błagam o Pomoc

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Komponent ogłoszeń z płatnościami. Błagam o Pomoc

    Witam!
    Czy istnieje jakiś dodatek do joomla, w którym można dodawać ogłoszenia i dla odwiedzających dane kontaktowe z ogłoszenia pojawią się po zrobieniu płatności przez przelew albo sms? Potrzebne mi to do ogłoszeń regionalnych.
    Błagam pomóżcie.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    jesli to ma być płatne dla odwiedzających a nie dających ogłoszenia to może J!Subscription, są też dwa komponenty darmowe ale z lekka dziurawe. Identyczny funkcjonalnością i tego samego programisty skrypt tylko dla Joomla! 1.5.x - JoomSuite Permission.

    W każdym razie szukaj czegoś co jest skryptem platności dla zawartosci treści i czegoś co będziesz mógł zarządzać wybranymi kategoriami czy sekcjami, modułami czy komponentami. te bezpłatne mają to do siebie, ze chyba raczej cały serwis robią płatny. Mogę się mylić - od jakiegoś czasu nie sledzę ich rozwoju.

    kopalnia modułów - www.extensions.joomla.org
    Ostanio edytowane przez kurtz : 01-04-2008 11:39

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    a jest może coś w języku polskim?

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie ma. znaczy ja mam polskiego langa do tych płatnych. ale co Tobie po samym langu ?
    Ostanio edytowane przez kurtz : 01-04-2008 11:40

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    chodzi mi o komponent w języku polskim lub tłumaczenie do tego JoomSuite Permission

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    JoomSuite Permission jest komponentem płatnym. Nie wiele jest tam do tłumaczenia. Mnie zajęło ze 45 minut. W języku polskim nie ma nic z tego co mnie wiadomo. Chyba że ktoś tłumaczył, któryś z tych otwartych. Ale tego ja nie wiem.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    a jeszcze jedno pytanko: czy nie można takiego serwisu zrobić na zasadzie sklepu internetowego np. przez Virtue Mart? oglądający mógłby kupić dane kontaktowe do ogłoszenia poprzez płatności on-line?

  9. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie da sie w VM ukryć treści. Możesz to zrobić identycznie jak w przypadku innych tego typu aczkolwiek zawsze potrzebny będzie Ci komponent, ktory odblokuje treść za pomocą Tokena. W przeciwnym wypadku albo będzie widoczne dla wszystkich albo - dla nikogo.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    a przez EZ-Store? znasz komponent, który odblokuję tą treść?

  11. #10
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Te, ktore podalem wyżej. nie ma innych + te bezpłatne na extensions.joomla.org - ale ja za ich działanie nie ręczę w celach komercyjnych na jakąś szerszą niż tylko zabawowa skalę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •