Komponent typu ChangeLog
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Komponent typu ChangeLog

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny Komponent typu ChangeLog

    Witam. W serwisie, którym "zawiaduję" muszę mieć coś takiego jak "Rejestr zmian". Póki co robię to ręcznie i stworzyłem artykuł, który zmieniam ręcznie za każdym razem kiedy coś dodam lub zmienię w serwisie. Chciałbym aby odbywało się automatycznie, np. po kliknięciu w pozycję menu pojawia się tabela z listą artykułów ostatnio dodanych lub zmienionych.
    Czy znacie taki komponent, który mi to załatwi?

    Joomla 1.5.1

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez interw Zobacz wiadomość
    Witam. W serwisie, którym "zawiaduję" muszę mieć coś takiego jak "Rejestr zmian". Póki co robię to ręcznie i stworzyłem artykuł, który zmieniam ręcznie za każdym razem kiedy coś dodam lub zmienię w serwisie. Chciałbym aby odbywało się automatycznie, np. po kliknięciu w pozycję menu pojawia się tabela z listą artykułów ostatnio dodanych lub zmienionych.
    Czy znacie taki komponent, który mi to załatwi?

    Joomla 1.5.1

    Pozdrawiam
    Jak będziesz miał szczescie i podobny pomysl z White Papers zostanie uznany przez Core to moze w Joomla 1.6 będzie cos co pozwoli na prezentacje wczesniejszych wersji danego materialu.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale mi nie chodzi o to żeby wyświetlało poprzednią wersję danego artykułu tylko, żeby wyświetliło samą informację o fakcie, że dany artykuł został zmieniony. Stara wersja nie jest potrzebna. Był taki komponent w J!1.0.X o nazwie JamboReport. Teraz znalazłem jego wersję do J! 1.5 o nazwie jXtended Reports ale strona twórców nie działa i nie mam skąd pobrać. Może jest coś podobnego.... ewentualnie ktoś go ma i się podzieli

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    zobacz komponent z joomprod.com > verionning > jakby Ci nie działała w trybie legacy to zobacz na forum, tam jest wersja która na pewno działa w j15

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sprawdziłem, działa i nawet może mi się przydać tylko, że nie do końca o to mi chodziło.
    Versioning to przede wszystkim komponent do zaplecza a mi chodzi o front.

    Tutaj jest mniej więcej to, o co mi chodzi:

    http://www.bip.kwpsp.wroc.pl//index....=content_edits
    Ostanio edytowane przez interw : 01-04-2008 18:24

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    BIP i Joomla to trochę odległe tematy. Joomla nie do konca spelnia wymagania jakie zapisane sa w stosownych aktach jak chocby wlasnie ta prezentacja poprzednich wersji. Był już wątek na ten temat - odszukaj i zapoznaj się z uwagami jakie tam zostały zamieszczone.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •