Prywatny shoutbox?
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Prywatny shoutbox?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Prywatny shoutbox?

    Szukam dodatku, który działa jak shoutbox ale jest kierowany do konkretnego użytkownika. Tzn. chodzi mi o to, aby można było wybrać z bazy użytkownika, napisać jakiś tekst i żeby ten tekst pojawił się u odbiorcy bez konieczności odświeżania ekranu. Czy jest coś takiego?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    jest kilka pluginów do CB - szukaj na extensions.joomla.org. Dlaczego CB ? Ano dlatego, że skoro ma być to USER - USER wymaga założenia :

    po pierwsze primo - autonomicznego profilu
    po drugie primo - profilu w tymze komunikatorze [tak są to komunikatory, coś jak tlen czy GG z tym małym wyjątkiem, że z mozliwością zagnieżdzenia ich na stronie www] - jeden nazywa się plugo o ile dobrze pamiętam a drugi jakoś zapomniało mi się.
    po 3 primo - ultimo! - każdy użytkownik musi tam sobie założyć również swój profil.

    Pytanie brzmi czy mniej zabiegów nie wymaga system prywatnych wiadomości Uddeim, PMS, coś ...Zilla albo Clexus.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 03-04-2008 11:33

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba rzeczywiście system prywatnych wiadomości się tu lepiej sprawdzi, nie wymaga indywidualnego logowania. Zainstalowałem Uddeim, dzięki za podpowiedź . Dobrze by jeszcze było, żeby można było wiedzieć, czy jest otrzymana wiadomość - będę szukał jakiegoś uzupełnienia. Pozdr. Z.J.


    Cytat Wysłane przez icek_klezmer Zobacz wiadomość

    Pytanie brzmi czy mniej zabiegów nie wymaga system prywatnych wiadomości Uddeim, PMS, coś ...Zilla albo Clexus.

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    uddeim ma moduł wyświetlający informacje o ilości otrzymanych wiadomości prywatnych a w przypadku CB informacji o przesłanych zaproszeniach do grupy znajomych. Instaluje się automatycznie z komponentem i dostepny jest po opublikowaniu w wybranej pozycji.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety nie mam takiego modułu, zainstalował się tylko sam komponent wersja uddeIM: 0.5b (build 4), może powinienem zainstalować wersję oryginalną a nie z joomla.pl? Przejrzałem wszystkie moduły, jakie mam w joomli, niestety. W readme jest linijka, że sam powinienem zainstalować mod_uddeim_new. Szukam go właśnie.
    Pozdr. Z.J.

    Cytat Wysłane przez icek_klezmer Zobacz wiadomość
    uddeim ma moduł wyświetlający informacje o ilości otrzymanych wiadomości prywatnych a w przypadku CB informacji o przesłanych zaproszeniach do grupy znajomych. Instaluje się automatycznie z komponentem i dostepny jest po opublikowaniu w wybranej pozycji.

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    no własnie powinien. poszukaj u developera. potem wykorzystaj pliki tłumaczeń o ile są i przetłumacz sobie tamten. na 100 % ten moduł powinienbył zainstalować się albo z komponentem głównym i znajdować się w liście modułów jako nieopublikowany albo autonomicznie - znajdować się w paczce od developera.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 03-04-2008 18:12

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety link wyświetla mi informację, że moje IP pobiera coś już stamtąd, ale skopiowałem sobie link'a, będę próbował jeszcze później.
    Ostatnie co bym chciał, to aby ktoś dla mnie naruszał regulamin forum
    Pozdr. ZbigJ.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •