rezerwacja on-line z cennikiem lub bez do wypożyczalni
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: rezerwacja on-line z cennikiem lub bez do wypożyczalni

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    05-02-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    rezerwacja on-line z cennikiem lub bez do wypożyczalni

    Szukam dodatku do rezerwacji w trybie on-line. Mam wypożyczalnię i szukam jakiegoś dodatku do mozliwości zarezerwowania on-line przez użytkowników. Dobrze gdyby mozna było ustawić czas pakietów dni lub indywidulane dni poza sezonem. Ameryką byłoby wyliczanie z cennika opłat automatycznie wraz z kaucją za wypożyczony sprzęt.
    Pomóżcie bo nie jestem w joomli zbyt mocna, przejrzałam każdy post ale nie znalazłam ani żadnego dodatku żeby przystosować któryś ze sklepów ani osobnego dodatku a strona z Extensions blokuje mój adres IP więc stamtąd też nie pobiorę niczego.
    Pozdrawiam i wspomóźcie radą biedulkę :confused:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez super-sklep Zobacz wiadomość
    Szukam dodatku do rezerwacji w trybie on-line. Mam wypożyczalnię i szukam jakiegoś dodatku do mozliwości zarezerwowania on-line przez użytkowników. Dobrze gdyby mozna było ustawić czas pakietów dni lub indywidulane dni poza sezonem. Ameryką byłoby wyliczanie z cennika opłat automatycznie wraz z kaucją za wypożyczony sprzęt.
    Pomóżcie bo nie jestem w joomli zbyt mocna, przejrzałam każdy post ale nie znalazłam ani żadnego dodatku żeby przystosować któryś ze sklepów ani osobnego dodatku a strona z Extensions blokuje mój adres IP więc stamtąd też nie pobiorę niczego.
    Pozdrawiam i wspomóźcie radą biedulkę :confused:
    Witam

    Rezerwacji czego ? właśnie na extensions.joomla.org jest parę komponentów ... napisz czego konkretnie szukasz może coś znajdziemy - extensions blokuje ci ip ? bana dostałaś ? hmm albo jesteś jedną z tych osób które z założenia nawet własną pocztę przez proxy sprawdzają ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    każdy post ?? :confused: no twardziel ...

    z zapytanie wynika, że rezerwację jakiegoś sprzetu.

    Webformatique - Car Manager - do adaptacji dla własnych potrzeb.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    05-02-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    blokowanie IP

    Cytat Wysłane przez dkint Zobacz wiadomość
    Witam

    Rezerwacji czego ? właśnie na extensions.joomla.org jest parę komponentów ... napisz czego konkretnie szukasz może coś znajdziemy - extensions blokuje ci ip ? bana dostałaś ? hmm albo jesteś jedną z tych osób które z założenia nawet własną pocztę przez proxy sprawdzają ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Krzysiu drogi
    nie wiem czy się orientujesz, że posiadając stałe łącze jesteś zawsze za jakimś proxy i to niezależnie od siebie. Raczej nie masz wpływu na firewalla swojego dostawcy internetu - chyba że Ty sam sobie go dostarczasz.

    Dodatek dostępny jest na stronie: http://extensions.joomla.org/compone...834/Itemid,35/

    A komunikat brzmi:
    Firewall Security

    Automatic IP Block

    For security reasons , your Ip address is not allowed on our network.


    If you are located in a banned country (set in our firewall) and you have a legitimate interest in our products or services,

    Jesli sie nie mylę to raczej nie moja wina tylko nie wszystkie kraje są dodane do ich firewalla, więc prosze nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków, zwyczajnie ogólnie polskie serwery sa zbanowane i każdy IP musi być ręcznie udostępniony przez ich admina.

  6. #5
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten dodatek kosztuje ...

    z tego co pamiętam dla jednego klienta, któremu wykonywalismy zlecenie akurat komponent nie do czarterów a do sprzedaży [cena jest identyczna] - przerobiony na portal transakcyjny [typu gratka.pl] - płaciliśmy 7000 PLN - netto. Koszty dzierżawy tego systemu na ich serwerach są jeszcze wyższe.

    Swoją drogą ... trzeba mieć fantazję żeby to kupić - co niejednokrotnie powtarzałem - bo autorski - ciągle rozwijany i aktualizowany, komercyjny skrypt - dostosowany do polskich systemów płatniczych z rozbiciem na bazy danych - a co za tym idzie bardziej stabilny + szata - wychodzi taniej.

    nie ja tu jednak decyduję. alternatywę dużo tańszą podałem u góry.

    poza tematem - tam najprawdopodobniej zainstalowany jest komponent joomsuite defender. z niewiadomych przyczyn, komponent ten blokuje pełne zakresy IP zatem często bywa tak, że zablokowany jest z Turcji ale również z innego kraju.

    tym, którzy chcieliby go kupić odradzam stanowczo. komponent również potrafi zbanować zarejestrowanych już w serwisie użytkowników i zablokować im dostęp do danych czasem kupionych - bo te komponenty najczęsciej wkorzystywane są do płatnego dostepu do serwisu w preparowanych pakietach.

    wszyscy, którzy chcą zainstalować zaporę na swoich serwisach polecam raczej JFireWall . Idealny, mały komponent + mambot - z potęzną siłą działania !!
    Ostanio edytowane przez kurtz : 04-04-2008 10:59

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •