<meta name="Generator" content="Joomla! - ?? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 23 z 23

Temat: <meta name="Generator" content="Joomla! - ??

  1. #21
    Wiarus stasio awatar
    Dołączył
    09-01-2007
    Skąd
    Na zesłaniu na Wyspie Świętej Heleny
    Wpisy
    1 100
    Punkty
    37

    Domyślny

    Nie sugeruję usuwania, dałem tylko link do forum na joomla.org, ja we wszystkich serwisach zostawiam ...
    ja wyszedłem z założenie ze nie ma sie czego wstydzić w dżumli wiec tez zostawiam, w końcu dzięki komuś kto nad tym siedzi mam dochody... tak jakbyś był zatrudniony w firmie XVYZ ktoś zapytał, "a dla jakiej firmy pracujesz?" powiedziałbyś "no wiesz mam w sumie swoją firmę , wiesz od podstaw ją zbudowałem no jakoś sie kręci i daje sobie rade o ogólnie jestem zajebisty ziom..."
    Usunięcie (dla mnie) tej linijki równia się po części z tym ze decydujesz sie na odrzucenie pomocy i samodzielną dalszą prace nad skryptem... ale w takim wypadku abstrakcyjne jest proszenie o pomoc w usunięciu znaczników joomli skoro samemu tego nie umiesz to "jamsorywinetubiznezjestbiznes"... tak tak jakbyś odbyt powiedział ze rezygnuje z usług ręki przy podcieraniu bo po co ktoś ma wiedzieć ze mają ze sobą interesy... ale z czasem jak sie rodzynki zbiorom no niestety **************** poprosi rękę o pomoc (toć sama sobie siła woli nie pomoże), wiec jakieś ktoś ma ochotę na usuwanie "znamion" joomli niech nie prosi o pomoc w problemach ze skryptem, nie możemy być obrażalską dupą która ma ambicje być samochodem hybrydowym.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    22-12-2007
    Skąd
    Z Twojej Budki telefonicznej
    Wpisy
    109
    Punkty
    10

    Domyślny

    stasio jest genialny.

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    28-12-2007
    Skąd
    Wroclaw
    Wpisy
    111
    Punkty
    12

    Domyślny

    Komentarz.
    Dziś dzień do porównań motoryzacyjnych. Wcześniej, w innym poście, porównałem Joomla do RollsRoyce pozostanę więc przy tych markach. Wyobrażacie sobie, żeby właściciel takiego cudeńka zaraz po kupnie wyrywał z maski srebrną Nike i RR z chłodnicy? Nie rozumiem dlaczego niektórzy usuwają sygnatury? Wstydzą się tego cms-a? Po co więc budują na nim witrynę? Myślę, że to zły nawyk, który należałoby w jakiś sposób wyplenić. Dużą rolę mają tu do odegrania firmy zajmujące się zawodowo tworzeniem witryn. Zwykle nie zapominają o umieszczeniu swojego logo i praw, zapominając o prawach tych, którzy umożliwili zarobkowanie.
    Moja firma zmienia wygląd witryny, w piątek wysłałem około 30 ofert do firm projektowych, ciekawi mnie ile z nich przyzna się do darmowej Joomla.
    Odnośnie usunięcia generatora, skoro może stanowić zagrożenie (co zostało potwierdzone), to może ktoś przybliży temat. Zieloni (jak ja) wpadają w panikę i trzęsą gaciami na hasło "zagrożenie". Czytałem dziś trochę o htaccess i, mimo że jestem łysawy, włosy stanęły mi dęba.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •