Google AdSense
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Google AdSense

  1. #1

    Domyślny Google AdSense

    Mam zainstalowany moduł "Google AdSense Revenue Sharing (Clicksafe)" na joomli 1.0.7 , i mam pytanie czy ktoś może wie gdzie mogę znaleźć opis konfiguracji w języku polskim lub może mi podać jak porządnie skonfigurować ten moduł. Może też macie jakieś sugestie aby google adsense działało optymalnie. Za każdą sugestię dziękuje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-11-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    15

    Domyślny

    Tak się składa, że również ostatnio instalowałem ten moduł. Po serii porażek, związanych z konfiguracją- choć przyznać trzeba, że za bardzo nie ma czego konfigurować - oraz przekopaniu forum i wyszukiwarki, wpadłem na lepszy pomysł, który i Tobie polecam. Otóż stwórz własny moduł, nazwij go np. Linki Sponsorowane, a w zawartość wklej java script wygenerowany przez Google. Funkcjonuje elegancko. Zdaję sobie sprawę z tego, że za bardzo nie odpowiedziałem na Twoje zagadnienie, ale polecałbym tą metodę jako alternatywę.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    tak w sumie to jest to sposób tylko mi zależy by to było jako jeden z banerów wyswietlanych na stronie, powiedzmy ze raz wyswietla sie baner google a za innym razem innego reklamodawcy. Nie chce robi śmietnika ze swojej strony w której reklamy przewyższają zawartoś merytoryczną. ;)
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    09-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rlyeh Zobacz wiadomość
    Tak się składa, że również ostatnio instalowałem ten moduł. Po serii porażek, związanych z konfiguracją- choć przyznać trzeba, że za bardzo nie ma czego konfigurować - oraz przekopaniu forum i wyszukiwarki, wpadłem na lepszy pomysł, który i Tobie polecam. Otóż stwórz własny moduł, nazwij go np. Linki Sponsorowane, a w zawartość wklej java script wygenerowany przez Google. Funkcjonuje elegancko. Zdaję sobie sprawę z tego, że za bardzo nie odpowiedziałem na Twoje zagadnienie, ale polecałbym tą metodę jako alternatywę.
    ja mam taki problem wklejam kod do edytora htmla daje edytuj i nic sie nie wgrywa na strone.. wie ktos moze dlaczego?? sytuacja ta eydtepuje tylko wtedy gdy wklejam ten skrypt, w przypadku zwyklego tekstu, pojawia sie on na stronie.. o co chodzi??

  6. #5
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    gielo
    zrób ze skryptem G tak samo jak z bannerem - podaj kod G, wybierz dowolny obrazek - mimo wszystko pojawić się powinien banner G

    cancermalignus
    zrób tak:
    1. wyłącz edytor tekstu w konfiguracji
    2. utwórz nowy moduł (nazwij go, jak tam sobie chcesz.. umieść tam gdzie chcesz)
    3. wklej posiadany kod-skrypt, tak po prostu w "okienku" edycji... zapisz
    4. włącz edytor
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    09-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    gielo
    zrób ze skryptem G tak samo jak z bannerem - podaj kod G, wybierz dowolny obrazek - mimo wszystko pojawić się powinien banner G

    cancermalignus
    zrób tak:
    1. wyłącz edytor tekstu w konfiguracji
    2. utwórz nowy moduł (nazwij go, jak tam sobie chcesz.. umieść tam gdzie chcesz)
    3. wklej posiadany kod-skrypt, tak po prostu w "okienku" edycji... zapisz
    4. włącz edytor
    ok ok tylko ja mam problem z tym, ze w punkcie 3 jak wklejam do edytora html ten scrypt i daje zapisz to pozniej i tak jest puste...

  8. #7
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    no właśnie - masz mieć wyłączony edytor html!
    przy wyłączonym edytorze będziesz miał puste okienko edycji modułu - bez listwy edytora na górze...
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    09-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    no właśnie - masz mieć wyłączony edytor html!
    przy wyłączonym edytorze będziesz miał puste okienko edycji modułu - bez listwy edytora na górze...
    ok juz mi dziala, dziekuje Ci bardzo!!

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    22-12-2007
    Skąd
    Z Twojej Budki telefonicznej
    Wpisy
    109
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sova Zobacz wiadomość
    no właśnie - masz mieć wyłączony edytor html!
    przy wyłączonym edytorze będziesz miał puste okienko edycji modułu - bez listwy edytora na górze...
    Gdzie mogę wyłączyć ten edytor?

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    22-12-2007
    Skąd
    Z Twojej Budki telefonicznej
    Wpisy
    109
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam już:
    Po prosty nie było opcji wyłacz, więc trzeba było przestawić na edytor prosty w konfiguracji.
    Pozdro.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •