Problem z wczytaniem pliku do Docman
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z wczytaniem pliku do Docman

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-04-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z wczytaniem pliku do Docman

    Witam mam problem z wczytaniem pliku do modulu zarzadzania dokumentami, kiedy chce wczytac jakis plik z mojego komputera w menu gdzie powinien mi sie pokazac wczytany plik wyskakuje: Error uploading. - Directory problem:
    Co moze być powodem takiego bledu?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Czy to jest pełna treść tego komunikatu? Czy chmody masz w porządku? Co to za serwer i jaka jest jego konfiguracja? Co to za Joomla? Co to za plik który wgrywasz? Jaki jest jego rozmiar? Czy sprawdzałeś i szukałeś rozwiązań w google, supporcie tego komponentu albo np. na forum.joomla.org?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    01-04-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hehehe już dałem rade poprostu musialem zmienic sciezke docelowa gdzie on ma sobie je zapisywac przepraszam za klopot i dzieki za odpowiedz ale niestety mam problem z modulem latestdownloads kiedy wrzuce go na strone to wyskakuje mi w jego miejscu bląd Fatal error: Call to undefined method dmMainFrame::setType() in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_docman_latestdo wn.php on line 28

    Moja joomla to wersja 1.8 chyba niepamietam jaka dokladnie

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Nawet jeśli działasz na localu to dla swojego dobrego samopoczucia zainstaluj sobie najnowszą wersję Joomla z rodzinki 1.0.x. Mniej problemów i może takich jak te właśnie. A co do wersji - na dole strony w panelu masz tą informację - wystarczy przesunąć przewijak na koniec strony

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •