Menu wielojezyczne i wyświetlanie
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Menu wielojezyczne i wyświetlanie

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-04-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny Menu wielojezyczne i wyświetlanie

    Witam wszystkich.

    wątek był parokrotnie poruszany tutaj, ale rozwiazania mnie nie satysfakcjonuja.

    Chodzi o wyswietlanie w menu tresci tylko i wylacznie w danej wersji jezykowej. kazda z nich rozni sie iloscia pozycji w menu. Jakos odstrasza mnie forma modyfikacji template tylko i wylacznie dla tego, ze ktos poswiecil sporo swojego czasu aby stworzyc panel do zarzadzania strona....

    Pomyslalem wiec o ewentualnej modyfikacji zapytan do bazy z samego mainmenu aby na podstawie zszczytanych langow pokazac przetlumaczona tresc linku.

    Miał ktos do czynienia z podobną sytuacja i podpowie ewentualne rozwiazania?

    joomla 1.0.13+joomfish1,7

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-04-2008
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    oczywiscie sam odpowiedzialem sobie na swoj problem.

    zastosowanie multilanguage w joomfish rozwiazuje problem i nie potrzeba edytowac template jak to radzi sie w innych watkach tego proablemu. do tego otrzymujemy menu w wersji jezykowej jaka sobie zyczymy z dowolna iloscia pozycji w kazdej z wersji

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-06-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    wiem, że to pytanie może zabrzmieć trochę głupio ale czy mógłbyś jaśniej ? co masz na myśli przez zastosowanie multilanguage w joomfish ( u mnie działa joomla 1.0.15 + joomfish 1.8.2)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •