Zoom w atykule-jakto zrobić? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: Zoom w atykule-jakto zrobić?

  1. #21
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    to jest bot, więc instaluj jako bota.
    pozdr
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2006
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Nicramek Zobacz wiadomość
    witam!
    wstawiłem {moszoomthumb imgid=1 style_m=2 style_i=2 style_c=2 caption=(none)} do arta i nie pokazuje mi zdjęcia tylko tabelkę w której pisze: none i image none
    co z tym zrobić??
    Mam podobny kłopot. Może ktoś pomoże??

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-10-2006
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    W tym poscie poruszone sa dwa problemy. Pierwszy, zreszta dosc banaly, szybko zostal rozwiazany (chodzilo o wstawienie do sciezki wpisu katalogu "etc")

    Natomiast drugi problem, ktory ma ponad polowa postujacych (w tym i ja ) niestety nie zostal rozwiazany. Chodzi o wstawianie miniaturek to artow. Podobnie jak u wiekszosci mnie rowniez wyswietla sie tylko pusta ramka a jesli wlacze debugowanie pojawia sie nastepujacy komunikat:
    :: current mambo version=Joomla! 1.0.11 Stable [ Sunbow ] 28 August 2006 20:00 UTC:: process {moszoomthumb imgid=12}moszoomthumb imgid=12:: global itemid=(end of debuginfo)

    Moja konfiguracja:
    Joomla 1.0.11 Stable
    MySQL - 4.1.22
    phpMyAdmin - 2.8.0.3
    ZoomMediaGalery - 2.5.1 RC1
    Moszoomthumbs - 1.0 beta

    Mecze sie z tym drobiazgiem prawie tydzien i nic. Sciezki sa prawidlowe, pomysly mi sie powli koncza.
    Zauwazylem jeszcze jedna rzecz. Otoz jesli klikne na tej ramce w ktorej powinna byc miniaturka i wybiore wlasciwosci pokazuje mi miedzy innymi sciezke /images/zoom/thumbs. Taka sciezka nie istnieje, poniewaz ZoomMediaGalery tworzy w katalogu zoom podkatalogi z nazwami galerii, a dopiero w nich miedzy innymi folder "thumbs".
    Podejrzewam ze to moze byc przyczyna, choc wszelkie proby z przerzucaniem tych podkatalogow do glownego katalogu "zoom" konczyly sie fiaskiem (co mozna bylo i przypuszczac bo wpisy w bazie prowadza jednak do podkatalogu galerii). troche to zagmatwane ale mam nadzieje ze ktos zrozumie

    Jeszcze raz prosze w swoim i kolegow imieniu o pomoc.

    pozdrawiam

    ps. czytajac komunikat ktory sie pojawia zauwazylem ze konczy sie wpisem "global itemid=" . Po znaku rownosci nie ma nic, a byc moze jednak cos powinno byc. W konfiguracji moszoomthumbs jest opcja wyboru "Number: itemid to use" z domyslnie przypisanym 0. Czy moze tu lezy problem?
    Ostanio edytowane przez zoki : 17-08-2007 00:57

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-10-2006
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sorry za post po postem ale znalazlem rozwiazanie. Mysle ze moze komus sie przyda.
    Otoz przyczyna lezy prawdopodobnie w niekompatybilnosci ZoomMediaGallery 2.5.1 RC1 i moszoomthumbs ver. 1.0 beta.
    Zainstalowalem najpierw najnowsza ZoomMediaGallery 2.5.1 RC4 Week 08. Nic sie nie zmienilo, dalej miniaturek nie wyswietlal, ale podaje wszystkie kroki bo byc moze jest to istotne.
    W nastepnej kolejnosci sciagnalem inna wersje mosZoomthumbs 1.0 beta 1.1. ktora znajduje sie pod tym linkiem:
    http://mamboxchange.com/frs/?group_i...elease_id=5659

    Poki co wszystko dziala.

    pozdrawiam

    PS. Prawie wszystko dziala. Nie chce mianowicie przejsc z miniaturki na stronie do odpowiedniego zdjecia w galerii. By wszystko dzialalo nalezy w pliku

    /mambots/content/moszoomthumb.class

    zmienic:

    include($mosConfig_absolute_path.'/components/com_zoom/zoom_config.php');

    na

    include($mosConfig_absolute_path.'/components/com_zoom/etc/zoom_config.php');

    teraz juz wszystko powinno dzialac
    Ostanio edytowane przez zoki : 17-08-2007 12:28

  6. #25
    Bywalec
    Dołączył
    30-07-2006
    Wpisy
    111
    Punkty
    10

    Domyślny

    Błąd mi się wyświetlił. Sorry

  7. #26
    Nowicjusz
    Dołączył
    07-07-2007
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Joomla 1.0.12 + zoom 2.51 rc04 wk08 dodany moszoomthumb 1.01.02 beta . W artykułach nie mogę uruchomić, aby fotki były pokazywane przez lightbox js popup.

    Co to moze być?

    nokin

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •