CMS dla radia,.
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: CMS dla radia,.

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    25-11-2005
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny CMS dla radia,.

    Witam

    Mam zamiar zrobic strone dla Radia internetowego.
    Moje pytanie >czy joomla sprosta temu zadaniu ?
    Tzn. jesten mało doświadczony czy istnieja juz gotowe moduly typu >kto aktualnie gra>co leci w radiu > czy wysyłanie życzeń

    Prosze o rade ewentualnie jakiego CMS użyć

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nie ma i nie sadze zebys znalazl poszukaj czegos o modulach shoutcast extended dla Joomla - kiedys robili cos do sluchania online, wiec mozna potraktowac sprawe od tylu i zrobic tak zeby nasza witryna domyslnie sluchala naszego radia wiec niepotrzeba wtedy zadnej obslugi nadawania itp tylko czegos co potrafi "dobrze sluchac" - wazne zeby radio wysylalo informacje o playlistach itp wtedy komponent sobie z tym poradzi.

    Zyczenia itp:
    - jezeli masz skrzynke mailowa z jakims powiadamiaczem - to do zyczen wystarczy adres mailowy lub formularz kontaktowy ze strony
    - mozesz dosinstalowac jakies shoutboxy gdzie ludki beda cos pisac (pseudochat) stamtad tez brac zyczenia i komentarze
    - mozesz postawic forum z dzialem zyczen i o pewnej godzinie zamykac topic albo po prostu realizowac czesc a reszta niech lezy dla potomnych

    kombinacji jest duzo i jak tego shoutcasta znajdziesz i bedzie pasowal to juz 3/4 sukcesu

  4. #3

  5. #4
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Dodam jeszcze, że istnieje taki projekt OpenSource o nazwie Jinzora.
    To taki kombajn do publikacji (streaming'u) muzyki.
    Przypuszczam, że po odpowiedniej konfiguracji da się z tego zrobić sensowne radio internetowe - w sensie kilkunastu / kilkudziesięciu kanałów (audycji), każdy z własną listą odtwarzania.
    No i dodam jeszcze, że (o ile wiem) istniał kiedyś (istnieje?) most do połączenia tego oprogramowania z Mambo/Joomla, a jeśli tak - drzwi otwarte ;).
    No i dodam jeszcze, ze ostatnio Szwajcarzy rządzą w kwestii mediów via Joomla! http://www.xe-media.ch/software/index.php

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    28-06-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    A istnieją jakieś polskie dodatki bo ja nie znam anglika za bardzo.?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •