WWW obslugujace joomla
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: WWW obslugujace joomla

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-04-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny WWW obslugujace joomla

    czy ktos zna server darmowy, juz z zainstalowanymi skaldnikami joomli? Zarejestrowalam sie na OVH, tam zainstalowalam sobie joomle poprzez wbudowany (?) pakiet instalacyjny, ale okazalo sie ze na darmowym koncie nie mozna np. zmieniac templatki, bo nie ma na to zezwolenia. No to pytam sie po co mi tam konto? Recznie instalowac poprzez FTP nie umiem (chyba ze ktos zdola mnie nauczyc)

    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a ja polecam lekturę forum. Wpisz darmowy hosting w wyszukiwarce forumowej poza tym domyślam się że potrzebujesz stron pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    02-04-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    tez mam konto na ovh. zeby zmienic templatke na 60free wystarczy ze wrzucisz ja przez ftp do folderu templates bedzie wtedy juz dostepna w panelu administracyjnym i po klopocie

    pozdrowionka

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    muszę przyznać że ostatnio zrobiłem 3 strony na ovh.org na joomli ( za pomocą starego nic-handle) i muszę przyznać że gdybym sam nie doświadczył problemów z instalacją komponentów / templatek to nikomu bym nie uwierzył że na tym hostingu są jakieś problemy. Na wszystkich trzech kontach (trzech stronach) mogę ze spokojem wykonywać wszystkie czynności związane z joomlą. A kiedyś jak komuś próbowałem coś zrobić ( też na ovh) to nie szło. widać - ovh różne jest

    co do ręcznej instalacji - przeczytaj koniecznie ( wiem, wiem - powtarzam się) dokumentację dostępną na pomoc.joomla. i demo.joomla.pl - są tam odpowiedzi na większość pytań poruszanych na forum

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •