Wyskakuący błąd i niewidzenie części strony na części komputerów
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Wyskakuący błąd i niewidzenie części strony na części komputerów

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Wyskakuący błąd i niewidzenie części strony na części komputerów

    Nie wiem w czym jest rzecz, ale w części komputerów pojawia się bląd "Przepraszamy. Ta strona nie istnieje lub jej publikacja została chwilowo wstrzymana"
    Albo nie wyświetla się sklep. Nie wiem z czego to wynika i jak to poprawić.

    Przykładowo: http://parkresidence-zakopane.pl/ błędnie działające zakładki "Zakopane" w menu poziomych na dole i górze-wyskakuje błąd z napisem.
    ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    u mnie wszystko działa ok.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    u mnie wszystko działa ok.
    U mnie również, ale ludzie z MsIE ver. 6.o zgłaszaja mi, że zakladka nie działa.
    ...

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    trzeba było od razu mówić że na IE 6.0 Ci nie działa! ja niestety nie pomogę, nie korzystam z IE 6.0

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    A od kiedy to adresy stron internetowych po domenie czyli np. pl kończą się kropką tak jak to zdanie?

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    A od kiedy to adresy stron internetowych po domenie czyli np. pl kończą się kropką tak jak to zdanie?
    Dzięki, ale doszedłem do tego wczoraj. Gdzies tak koło 20.00-22.00, gdy mi przyslano screen zrobiony ze strony. U mnie wszystko wyświetlalo sie prawidlowo

    A tak ciekawe dlaczego w niektórych przeglądarkach źle się wyswietla sklep na stronie www.sklep.emedia.pl . Jak tam jest popełniony błąd.
    ...

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Sl@o Zobacz wiadomość
    A tak ciekawe dlaczego w niektórych przeglądarkach źle się wyswietla sklep na stronie www.sklep.emedia.pl . Jak tam jest popełniony błąd.
    A to już inna bajka tylko że jakaś taka dziwna bo zamiast "...w dalekim lesie za siedmioma gorami, lasami, zyła sobie..." zaczyna się od "księżniczka miała problem ale nie wiedziała co" Jak bajka bez szczegolow to trudno przy niej usnąć a nie jeszcze cos przy niej popracować. ;) Jak zrozumiesz tą aluzję to może pomyślimy nad odpowiedzią.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-10-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    A to już inna bajka tylko że jakaś taka dziwna bo zamiast "...w dalekim lesie za siedmioma gorami, lasami, zyła sobie..." zaczyna się od "księżniczka miała problem ale nie wiedziała co" Jak bajka bez szczegolow to trudno przy niej usnąć a nie jeszcze cos przy niej popracować. ;) Jak zrozumiesz tą aluzję to może pomyślimy nad odpowiedzią.
    Pytam, bo mam zgłoszenia, że przy wcisnięciu na "Sklep" w menu przeładowuje na stronę domową, albo pojawia się niebieska strona. I nie wiem dlaczego?
    Bo wszędzie gdzie sprawdzałem wszystko jest dobrze.
    ...

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Widzę iż nie złapałeś mojej aluzji. Przeczytaj regulamin i wyedytuj swoj poprzedni post wpisujac wszelkie potrzebne dane z konfiguracji twojej strony ktore moga byc potrzebne przy rozwiazaniu Twojego problemu. Nie wiesz jakie? "Inspiracji" poszukaj w innych postach na tym forum. ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •