2.5.1 RC4 - zniknięcie galerii
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: 2.5.1 RC4 - zniknięcie galerii

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-06-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny 2.5.1 RC4 - zniknięcie galerii

    Dodawałem dzisiaj nową galerię na zarządzanej przeze mnie stronie i w pewnym momencie coś namieszałem - jakoś nie tak zadziałałem myszką i wykonałem bardzo dziwne przeniesienie, które chciałem cofnąć wychodząc zwyczajnie z okna tworzenia galerii i wracając tam (bez zapisywania kolejności). Zdaję się też, że wcześniej omyłkowo zmieniłem też nazwę swojej głównej galerii na nazwę tej nowej, którą zamierzałem dodać. Problem w tym, że cała moja główna galeria zniknęła. Tj. zniknęła ze strony (także w panelu Zoom jej nie widać), jednak wszystkie pliki leżą w dalszym ciągu na FTP (W SQLu też nie zauważyłem ubytków, ale na tym nie znam się za bardzo. Może to właśnie tutaj zginął jakiś wpis?). Bardzo proszę o pilną pomoc, inaczej szef mnie zabije

    (dodam, że galerii jest tak wiele, że jakakolwiek próba postawienia jej na nowo to weekend z głowy)

    EDIT
    Sorry za zawracanie rzyci - okazuje się jednak, że wystarczy odpowiedni szef i można nawet odkryć w sobie znajomość MySQL, którego się wcale nie zna. Galeria działa - znalazłem wpis SQL o zmienionej nazwie, porównując go z innymi doszedłem do wniosku, że - poza nazwą - muszę mu zmodyfikować subcat_id na 0. Cokolwiek to oznacza. ;)
    Ostanio edytowane przez Mimizu : 17-04-2008 23:43

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    09-11-2006
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny podobny problem

    Wczoraj nową wersję 2.5.1.RC4 po wcześniejszym odinstalowaniu starej 2.5.1.RC1. Teraz mam podobny problem wszystkie galerie nadal istnieją na stronie i można do nich dodawać zdjęcia, lecz zniknęła lista galerii i nie mogę zmieniać ich kolejności i edytować nazw. Jak tworzę nową galerię w komponencie to też jest niewidoczna, później nie mogę ustalić jej kolejności ani edytować nazwy i opisu.

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Jak się używa wersji RC na produkcyjnych stronach to nie ma się co dziwić że są problemy.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Inkos - Zoom dla J! 1.0 zawsze była tylko w wersji rc! z jakimiś numerkami. Ta, o której mowa, jest najnowsza (i chyba już ostatnia)
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Dzięki za info.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •