dziwna infekcja
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: dziwna infekcja

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    17-03-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny dziwna infekcja

    Witam,
    jestem jeszcze niedoswiadczonym joomlistom ;) i byc moze moj problem wyda sie uzytkownikom tego forum banalny.
    Ja niestety mam problem i nieumiem sobie z tym poradzic. Na forum znalazlem jedynie opisy jak zabezpieczyc sie, nigdzie natomiast nieznalazlem opisu rozwiazania. Otoz mam strone w joomli 1.0.13 pl utf8 (jeszcze czesciowo w trakcie tworzenia) i do tej pory (do czwartku) strona dzialala bez zarzutu.

    Natomiast od 2 dni wchodzac na adres mojej strony wyswietla sie ona i bez ostrzezen automatycznie kopiuje (instaluje?) sie plik na pulpicie o nazwie server.exe . Co prawda sprawdzalem tylko pod IE6 ale na 4 roznych kompach i za kazdym razem wpisujac adres mojej strony potem okazuje sie ze na pulpicie jest plik server.exe.

    Zrobilem pare bledow (teraz to wiem po analizie forum), ze nie zabezpieczylem plikow chmod na 444 i praktycznie nie interesowalem sie bezpieczenstwem.

    Ale teraz moim problemem i pytaniem do forumowiczow jest, gdzie mam szukac bledu, gdzie moze byc fałszywy (zlosliwy) wpis, jakiego rodzaju moze byc to wpis i gdzie go szukac. Prosze o pomoc, jest to moja pierwsza strona i dopiero sie ucze joomli.
    pozdrawiam i prosze o pomoc
    Ostanio edytowane przez michalp : 20-04-2008 23:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •