Kilka drobiazgów, z którymi nie mogę sobie poradzić...
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Kilka drobiazgów, z którymi nie mogę sobie poradzić...

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Kilka drobiazgów, z którymi nie mogę sobie poradzić...

    OK, powiedzmy że po tygodniu walk opanowałem, o co chodzi w Pony. Galeria wygląda prawie tak, jak chcę. Pozostaje jednak kilka drobiazgów, z którymi nie wiem jak mam sobie poradzić:

    1. ponieważ w widoku głównym tytuły poszczególnych galerii (zbiorów zdjęć) mi nie pasują a nie mogłem nijak zmienić ich rozmiaru i czcionki, problem rozwiązałem wstawiając opis z tytułem (własne formatowanie) i linkę do galerii. Teraz chciałbym wywalić oryginalny tytuł galerii widoczny powyżej. Tylko jak to zrobić?
    2. W widoku galerii nijak nie mogę wywalić ścieżki [Strona Główna >> 'Nazwa kategorii' >> 'Nazwa galerii']. Zmiana ustawień nic nie daje.

    Może ktoś poświęcić chwilkę i mi pomóc?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Moglby pomoc jakby wiedzial co to za Pony masz u siebie. Niestety nasza wrozka z przepracowania ma wolne przez jakis czas. Musisz poczekac na efekt jej pracy albo zapoznac sie z regulaminem i uzupelnic post.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Już uzupełniam:
    PonyGallery ML - Polska adaptacja: www.jorkis.info
    Version 2.2.0, BUILD 20070222

    Joomla 1.0.13

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Na Joomgallery.net jest nowsza wersja. Co prawda polski plik jezykowy jest niekompletny - brakuje kilku defin. Ale zyskujesz troche stabilniejsze rozwiazanie.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy trzeba wcześniej odinstalować starszą wersję czy można jakoś uaktualnić? W pierwszym przypadku można jakoś zachować istniejące galerie?

    OK, już sobie poradziłem. Przyznam jednak, że twórcy mogliby się pokusić o język angielski na stronie...
    Na forum wyczytałem, że niebawem Pony ma zostać zastąpione przez niejaki JoomGallery. Zna ktoś może szczegóły?
    Ostanio edytowane przez Miguel : 20-04-2008 21:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •