problem z instalacja - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 23 z 23

Temat: problem z instalacja

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    22-04-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    hm no nie tyle ze sie uparlam ale podpowiedziano mi ze wlasnie przez wampserver bedzie mi to wszystko zrobic najprosciej wiec zaczelam sie wglebiac ... i co krok utykam ale to chyba wlasnie na tym polega no nie
    nauka na bledach czy jakos tak, przez doswiadczenie :-)
    jak juz zwatpie to przejde do innych sposobow !
    ale mam czas przynajmniej na razie (jakies 2 miesiace) na nauke

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    http://gajdaw.pl/php/instalacja-apac...ql-windows-xp/
    proszę - oto poradnik.

    W zasobach joomli także jest poradnik dotyczący instalacji - wydaje się być dużo łatwiejszy od tego w pierwszym linku
    http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/442/51/

  4. #23
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bony Zobacz wiadomość
    hm no nie tyle ze sie uparlam ale podpowiedziano mi ze wlasnie przez wampserver bedzie mi to wszystko zrobic najprosciej wiec zaczelam sie wglebiac ... i co krok utykam ale to chyba wlasnie na tym polega no nie
    nauka na bledach czy jakos tak, przez doswiadczenie :-)
    jak juz zwatpie to przejde do innych sposobow !
    ale mam czas przynajmniej na razie (jakies 2 miesiace) na nauke
    mam odrobinę inne zdanie o tym

    po pierwsze - serwery lokalne mają się ni jak do rzeczywistych serwerów fizycznych. wystarczy popatrzeć na posty, żeby zobaczyć "Mamo na lokalu wszystko było ok a na nazwa.pl nie jest" "Wszystko działało a teraz nie działa - HELP !!"

    serwer lokalny dobry jest dla kogoś kto robi te witryny na zlecenie komuś. wtedy liczy się czas - obliczania - i lokal bije tu na łeb bardzo często serwery fizyczne.

    dla nowicjusza proponowane jest jednak, żeby wykorzystał możliwości jakie dają serwery darmowe [ nie bez kozery, poleciłem 60free., z tego względu, że jest w 100 % optymalnym środowiskiem dla Joomla! serii 1.5.x. TAK w 100 % !!

    jest to o tyle lepsze rozwiązanie, że działasz w środowisku realnym a nie ,,, gdzieś na lokalu, gdzie prawie wszystko działa i nie jest narażone na jakiekolwiek skutki zewnetrzne.

    uczyć się ? owszem. natomiast twój wybór czy chcesz się uczyć raz - czy powtarzać naukę razy kilka.

    takie moje stanowisko.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •