Akceptacja artykułu
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Akceptacja artykułu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-09-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny Akceptacja artykułu

    Witam.
    Jeżeli użytkownik doda artykuł z "frontowe" części strony, admin musi go zaakceptować, aby pojawił się na stronie. Jednak jak zrobić aby artykuły pojawiały się bez potrzeby akceptacji administratora ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    co zrobić ? przeczytać pomoc.joomla.pl i/lub użyć forumowej szukajki!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-09-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Oczywiście już szukałem i czytałem i nie mogę znaleźć opcji pominięcia admina przy akceptacji. Może mała podpowiedź.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Bo nie ma takiej opcji!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    wystarczyło przeczytać że nie idzie tak zrobić i przeczytać na forum - na szybko znalazłem taki link (na forum) - http://extensions.joomla.org/compone...387/Itemid,35/
    komponent jest darmowy ( w trochę starszej wersji)

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez elpc Zobacz wiadomość
    Jednak jak zrobić aby artykuły pojawiały się bez potrzeby akceptacji administratora ?
    Jak wspomniał Zwiastun - w standardowej Joomla tego nie ma. Ale jedną propozycję podał Ci Crazyluki ale trochę starszą i niestety mniej bezpieczną.

    Ja natomiast do tego dołożę jeszcze komponent cACL w wersji 1.4.3. Z tym że w tym przypadku ze swoich użytkowników którzy moga dodawać treści musisz zrobić "administratorów" czyli przypisać ich do zaplecza administracyjnego do joomlowej grupy "administrator". Wtedy będziesz mógł im ograniczyć dostęp do poszczególnych elementów ale na zapleczu Joomla a nie od frontu. Niestety rozwiązanie płatne oraz kodowane ionCube (na płatnych serwerach jest na darmowych - nie sprawdzałem).

    Inne propozycje to prawdopodobnie komponent JUGA (nie dam głowy czy taka opcja jest mozliwa do konfiguracji) a także Article Factory Manager (podobnie). Wszystkie płatne. Ceny różne. Szczegóły na extensions w grupie - group access.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •