Sobi2 - zaawansowana wyszukiwarka
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Sobi2 - zaawansowana wyszukiwarka

  1. #1

    Domyślny Sobi2 - zaawansowana wyszukiwarka

    Witam
    szukałem na extensions.joomla.org i na tutejszym forum, ale nie znalazłem rozwiązania.

    Mam joomlę 1.0.13
    oraz:
    sobi2
    mod_sobi2_menu
    mod_sobi2_latest

    Dla "dodaj nową pozycję" mogę od backendu stworzyć dowolną ilość różnego rodzaju pól, aby możliwe było dokładne określenie cech wprowadzanego obiektu.

    Niestety nie mogę w podobny sposób dodać nowych pól dla wyszukiwarki.
    A zależy mi na tym, aby osoba wyszukująca mogła zaznaczać cechy szukanego obiektu tak, jak może to zrobić osoba wprowadzająca informacje o produkcie.
    W "extended search options" jest tylko powiat, miasto i kod pocztowy oraz ewentualne kategorie. Jak to zmienić? Czy mogę wprowadzić tam jakieś checkboxy lub listy wyboru?

    Mam nadzieję, że wyjaśniłem mój problem w zrozumiały sposób.

    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    A może jakaś inna szukajka może spełnić moje potrzeby? albo może zmiany w kodzie jednego z plików sobi2search?
    Ostanio edytowane przez peyto : 21-04-2008 23:56

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-05-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    15

    Domyślny

    Z tego co pamiętam, ustawia się w adminie sobi czy dane pole ma być uwzględnione w wyszukiwaniu i pokazane do zaznaczenia w zaawansowanym wyszukiwaniu. Oczywiście nie pokaże się w module dodatkowych tylko w komponencie sobi > zaawansowane szukanie. Ewentualnie istnieje mod do przeszukiwania po dowolnym polu z sobi ale komercyjny.

  5. #4

    Domyślny

    1. "Z tego co pamiętam, ustawia się w adminie sobi czy dane pole ma być uwzględnione w wyszukiwaniu i pokazane do zaznaczenia w zaawansowanym wyszukiwaniu."

    No niby tak powinno być, ale naprawdę nie mogę nigdzie znaleźć tych ustaweń.

    2. A jaki to komercyjny moduł? Możesz podać jego nazwę?
    Ostanio edytowane przez peyto : 22-04-2008 08:19

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •