Galeria - troszkę inna...
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Galeria - troszkę inna...

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    4

    Domyślny Galeria - troszkę inna...

    Witam .

    Potrzebuję galeri która będzie umożliwiała użytkownikom wrzucanie zdjęc.

    Jak to ma wyglądać :

    ************************************************** ***********************************
    Kategoria :

    Kwiaty

    Fale

    Krajobrazy

    ************************************************** ***********************************

    Aby mogli wrzucić zdjęcie do wybranej przez siebie kategori (kwiaty,fale, krajobrazy).

    Drugi aspekt to taki żeby miniaturki ostatnio dodanych zdjęc wyświetlały sie na stronie głównej.

    A wszystkie zdjęcia które przez siebie dodali znajdowały sie w ich profilu .

    ************************************************** ***********************************

    Jeśli istnieje taka galeria i znacie jej nazwę bedę bardzo wdzieczy za nazwe owej galeri .

    Oczywiście przeszukałem forum i nie znalazłem dokładnie tego o co mi chodzi .

    Pozdrawiam
    Łukasz

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    cb + pony gallery + niepamietam jaki plugin do cb ale na 100% nie ze strony projektu + moduły ostatnio dodanych w liczbie odpowiadającej i po przerobieniu odrobine kodu, żeby nie było tylko horyzontalnie ale i vertykalnie i takiż moduł wpięty do pozycji mainbody czyli znając życie jakiś artykuł strony frontowej ... albo komponent ustawiony jako pierwszy w pozycji menu ... i zrobione. oczywiscie to co dodał użyszkodnik wyświetla się w zakładce pod jegomości profilem.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 21-04-2008 20:37

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    4

    Domyślny

    Dziekuję, za pomocną odpowiedz. Teraz skupię się na szukaniu rzeczy które Pan wymienił i próbowaniu "skleić" ich w całość ;)

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    tutaj mówimy sobie na Ty ... ;)

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    4

    Domyślny

    Community Builder v 1.1 (cb) Ze strony: http://www.joomlapolis.com/index.php

    PonyGallery - Ze strony: http://www.joomla.pl/index.php/index...tails/gid,208/

    Do czego jest potrzebne ' Community Builder ' ?

    A tego nie mam i nie wiem gdzie znalezć " + niepamietam jaki plugin do cb ale na 100% nie ze strony projektu + moduły ostatnio dodanych w liczbie odpowiadającej "

    Tych dwóch rzeczy chyba nie znajdę Dlatego icek_klezmer bardzo proszę Cię o pomoc .

    PsPs. Będę pisał na ' Ty '

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    cb służy do stworzenia portalu społecznościowego, to dzięki niemu każdy z użytkowników będzie mógł założyć własny profil, będzie mógł się komunikować między sobą za pomocą prywatnych wiadomości, itd. ale co dla Ciebie najważniejsze... wyświetli się za pomocą tego pluginu, pod profilem każdego z nich karta, z ministurkami obrazków, które dany użytkownik dodał. tam jest również klawisz funkcyjny z odnośnikiem do dodania kolejnego obrazu.

    ja na prawdę nie pamiętam nazwy tego dodatku. wejdź na www.joomlapolis.com, zarejestruj się i tam w sekcji download - 3rd party extension [o ile dobrze pamiętam] znajdziesz 2 albo 3 takie dodatki. jak znajdziesz je już, wklep sobie na tej samej stronie tylko w forumowej szukajce najpierw 1szą nazwe i poczytaj co ludzie pisali o niej a potem drugą. Wybierzesz ten gdzie najmniej błędów. Na prawdę nei pamiętam jaka to bła nazwa. Z resztą ja już odsunąłem Community Buildera, na rzecz innego komponentu o który opieram budowę społeczności. ;) ale ten jest płatny i drogi

    moduł ostatio dodanych jest chyba w paczce z komponentem.

    pozatym link który podałeś do pony to jakiś wiekowy.
    tu masz najnowszą z polską lokalizacją

    http://www.joomlapl.com/component/op...leinfo/id,243/

    Edit:

    Tak się nazywa ten plugin
    [CBPLUG] Gallerytab - Usergallery for Ponygallery and Joomgallery
    Ostanio edytowane przez kurtz : 22-04-2008 08:46

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Co do PonyGallery ML to polecam witrynę projektu - Joomgallery.net. Najświeższa paczka z poprawkami których jak dobrze pamiętam nie ma jeszcze w paczce na joomlapl.com.

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    4

    Domyślny

    Teraz czeka tylko instalacja, i uruchomienie wszystkiego w prawidłowy sposób.

    icek_klezmer, dokładnie wszystko ma wyglądać w taki sposób jaki opisałeś Jeśli czegoś jeszcze nie będę wiedział to odezwę się ;) Ps. Czy mógłbyś podać adres Twojej witryny, chciałbym zobaczyć jak to wygląda u Ciebie

    Dziękuję Wam za odp. Jest to naprawdę fajne ze są ludzie którzy chętnie pomagają i dzielą się swoją wiedzą z innymi ludzmi .

    Z poważaniem
    Łukasz
    Pozdrawiam

  10. #9
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    ja nie prowadzę witryn fizycznych, wszystko co buduję, robię to na serwerze lokalnym, odłączonym od sieci. natomiast nie zwykłem ujawniać witryn klientów. ot taką mamy umowę.

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    40
    Punkty
    4

    Domyślny

    Rozumiem, w porządku nie szkodzi nic .

    Po walce całonocnej :

    *pony gallery - zainstalowałem, wygląda na to że dobrze.

    *Community Builde - Co do tego nie jestem pewien bo brakuje opcji która umożliwia wysyłanie wiadomości... Plugin prawdopodobnie zainstalowany dobrze,miniaturki zdjęć wyświetlają sie w profilu. W paczce CB był plik " cb_expert_files_only.tar " - którego nie dało sie zainstalować .

    *Ale nie mogę poradzić sobie z 'modułem ostatnio dodanych ' - W tym przypadku wytłumaczenie krok po kroku to najlepsza opcja abym sobie poradził .

    Przedstawiam graficznie jak chciałbym aby to wyglądało :
    1.



    Strona testowa : http://www.nagito.yoyo.pl/

    Lub w taki sposób :
    2.



    Jednak jeśli istnieje możliwość to wolę pierwsza konfiguracje . Oczywiście drugą nie pogardzę jak nie ma innej możliwości ;)
    Ostanio edytowane przez l4uke : 23-04-2008 07:49

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •