Dziwny błąd , nie wyświetla się rejestracja - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: Dziwny błąd , nie wyświetla się rejestracja

  1. #11
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    co do pytania czy istnieje komponent - te pytania często są denne. ale zdarzają się perełki - nie należy o tym zapominać. jest także za zrobieniem czarnej listy słów po których nie odpowiadamy na pytania. Trzeba wszędzie faq zaktualizować ( na pomoc.joomla.pl) o przerobione i poprawione tematy na forum. widziałem ostatnio kolesia 90postów który pytał o instalację joomli;/
    posty nie do końca o czymś świadczą
    to co chłopaki? w sumie - jestem za rozwiązaniem inkosa

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    jasne, że zdarzają się pytania ciekawe ... ale nie prozaiczne a tych jest na masę.

    ja nie wiem, ja tam olewam próżniactwo.

  4. #13
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Podsumowanie:
    1. Ignorujemy posty które są według słów kluczowych (a nie mają w treści czegoś oryginalnego) wymienionych przez Icka_klezmera.
    2. Zgłaszamy propozycję dla Zwiastuna aby umieścił kilka linijek więcej tekstu w edytorze.
    3. Aktualizacja faq - dobry pomysł.
    4. Jak na razie rezygnujemy z "Przedszkola".
    5. Kwestia tego formularza http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=428&t=272481 zostaje do rozstrzygniecia w przyszłości.
    Ostanio edytowane przez inkos : 23-04-2008 12:41 Powód: link

  5. #14
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    deal!

  6. #15
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    concord!
    tylko jak zajmiemy się tym faq ? trzeba by na temat każdego ze słów kluczowych zrobić jakiś artykuł. trzeba by się za to solidnie zabrać, za każdym razem patrząc przez pryzmat dwóch joomli 1.0. i 1.5.
    może któryś z Was założy temat w którym będziemy dopisywać propozycje do faq. Poza tym trzeba sprawdzać co z tych propozycji znajduje się już w zasobach polskiej joomli i ew poprawiać, modyfikować zmieniać i publikować w jednym miejscu.
    ja po 16 maja moge po kilka artykułów dodawać
    do tego czasu - matura - raczej średnio z czasem
    pozdrawiam

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-03-2008
    Wpisy
    80
    Punkty
    14

    Domyślny

    Po pierwsze Joomla ma najlepszą z wszystkich cms-ów pomoc po polsku ale...
    parę rzeczy zniechęca początkujących np. wyszukiwarka (zbyt prosta) często wyświetla się kilkadziesiąt stron tematów z których trafny jest ten na stronie 64. Jeżeli chcę znaleźć słowo moduł to wyświetli mi tematy z każdą odmiana tego słowa nawet jak zaznaczę "dokładne wyrażenie".

    Po drugie paru rzeczy w pomocy nie znajdziemy, szczególnie tych związanych z panelem administracyjnym, który zbyt ergonomiczny to niestety nie jest.

    Po trzecie opcja na forum "SZUKAJ" ma kłuć w oczy i skłaniać do skorzystania z niej nim napisze się posta, kolor jej chociaż zmienić na czerwony.

    A po czwarte, co jest pocieszające, zawsze istnieje efekt nasycenia tzn. po udzieleniu kilku podobnych odpowiedzi znalezienie ich i skorzystanie z pomocy staje się tak łatwe, że nie ma już potrzeby pytania.

    A regulaminów to z zasady prawie nikt nie czyta...

    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •