problem z smf
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: problem z smf

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny problem z smf

    Witam,

    Mam problem z inegracją joomli z smf.

    Instalacja obu składników, tak jak i mostka przebiegła poprawnie.


    Nie będe nic tu wklejał, bo to nie odda natury problemu, proszę o próbę zarejestrowania się na www.mno.com.pl (gwarantuję, że się nie powiedzie).

    Rejestracja działą normalnie przez samo forum pod adresem www.mno.com.pl/smf.

    Używam Joomli 1.0.8 i SMF 1.1 RC2. Komponent integrujący został pobrany z JoomlaHacka, wersja 1.4.

    PHP version 4.4.1 MySQL version 4.0.25-standard

    Proszę o pomoc

    BARDZO WAŻNE: Czasem instalacja zadziała, ale nie mam pojęcia czym to jest uwarunkowane.
    Ostanio edytowane przez Allasar : 18-04-2006 09:48

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Faktycznie fajnie forum wygląda;) Jeszcze nie wiedziałem czegoś takiego.
    Uzepełnij na razie brakujące wg regulaminu http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=3

  4. #3
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dane wygladają ok.
    Rozumiem że używasz tego pomostu http://www.joomlahacks.com/component...leinfo/id,345/ , tak?

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zgadza się. Walnąłem literówkę w wersji ;)

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2006
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam za pisanie posta pod postem, ale temat trochę przygasł. W tym momencie siedzę i instaluję Joomlę 1.0.8 pl stable i smf 1.1 rc2 na localhoscie i jedyne co robię to patchowanie i instaowanie komponentu. pomimo tego nadal wyskakuje mi seria w stylu: T: An Error Has Occurred! T: An Error Has Occurred! T: An Error Has Occurred! T: An Error Has Occurred! T: An Error Has Occurred! T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community T: An Error Has Occurred! My Community May 08, 2006, 08:19:37 pm T: An Error Has Occurred! My Community May 08, 2006, 08:19:37 pm T: An Error Has Occurred! My Community May 08, 2006,



    Mogę prosić instrukcję "dla debila" jak instalować takie rzeczy? bo robie to już dzisiaj chyba 8 raz z różnymi wersjami i stronki i komponentu i nie mogę dojść do tego co jest błędem.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •