Komponent zarządzania użytkownikami
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Komponent zarządzania użytkownikami

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny Komponent zarządzania użytkownikami

    Witam. Poszukuję komponentu do joomli który by zarządzał użytkownikami. Chodzi o to by np. nowi użytkownicy wyświetlali się na liście (po uprzedniej mojej akceptacji) Nie chodzi mi tylko o nazwę użytkownika ale też o inne jego parametry, np foto. Zależy mi na tym żebym nie musiał wpisać tych danych o użytkowniku tylko wystarczyło zaakceptować a on pojawiałby się na liście. Liste rzecz jasna chcę umieścic na stronie.
    Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Czyzby z Twojego opisu wynikalo iz potrzebujesz Community Builder? Jesli tak to poszukaj go na extensions.joomla.org. Jesli nie to pozostaje Ci tylko uzupelnienie swojego pytania o bardziej szczegolowe i zarazem potrzebne informacje.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Konkretniej to zależy mi na tym żeby zrobić coś w stylu ogłoszeń.
    Użytkownicy pisaliby ogłoszenia do konkretnej kategorii (z fotografią) a admin by potem akceptował.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Czyli w skrócie planujesz otworzyć konkurencję w postaci kolejnej naszej szkoły plus do tego coś jak fotka pl ewentualnie temu podobnego z tym iż wykonane na Joomla. Brawo. ;)

    A jak potrzebujesz ogłoszeń to poszukaj jakiegoś komponentu który jest na extensions.joomla.org - po małej przebudowie i adaptacji będzie prawie jak znalazł.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Czyli w skrócie planujesz otworzyć konkurencję w postaci kolejnej naszej szkoły plus do tego coś jak fotka pl ewentualnie temu podobnego z tym iż wykonane na Joomla. Brawo. ;)

    A jak potrzebujesz ogłoszeń to poszukaj jakiegoś komponentu który jest na extensions.joomla.org - po małej przebudowie i adaptacji będzie prawie jak znalazł.
    No w sumie można tak powiedzieć, tylko to ma być strona o całkiem innej tematyce. A piszę tutaj bo właśnie chcę żeby mi ktoś doradził jakiś dobry komponent, który mi się przyda.

    Narazie ściągnąłem Classifieds GE 1.4-pl co o tym myślicie?

    Jeszcz jedno, ściągnąłem Community Builder 1.1 i podczas instalacji (przez stronę administratora) wyskakuje:
    Wczytywanie component - Wczytanie NIEUDANE Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku XML lub kodowanie pliku jest niepoprawne Wczytaj component - Niepowodzenie Nie znaleziono pliku instalacyjnego:
    /strona/media/install_48118713e7aa9/cb_1_1_0/
    Ostanio edytowane przez dk0x : 25-04-2008 09:25

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    dk0x: przeczytaj regulamin forum, uzupełnij post o brakujące informacje. Poszukaj na forum o błędzie tego typu.
    zapomniałeś podać koło 5 ważnych informacji.
    Ostanio edytowane przez crazyluki : 25-04-2008 10:26

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny odp

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    dk0x: przeczytaj regulamin forum, uzupełnij post o brakujące informacje. Poszukaj na forum o błędzie tego typu.
    zapomniałeś podać koło 5 ważnych informacji.
    Konfiguracja serwera: PHP działa na: FreeBSD m120.home.net.pl 6.2-STABLE FreeBSD 6.2-STABLE #5: Thu Nov 22 14:17:08 CET 2007 greg@meritum.home.net.pl:/data/src/bsd63/sys/i386/compile/PAE i386 Wersja MySQL: 5.0.33-log Wersja PHP: 5.2.1 Serwer WWW: IdeaWebServer/v0.50 Interfejs serwera PHP: ucgi5 Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14
    Istotne ustawienia PHP: RG Emulation (Emulacja Register Globals): WYŁ
    Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]: WYŁ Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]: WŁ. Safe Mode [Tryb bezpieczny]: WYŁ File Uploads [Wczytywanie plików]: WŁ. Session auto start [Automatyczny start sesji]: WYŁ Session save path [Ścieżka zapisu sesji]: /tmp Short Open Tags [Krótkie znaczniki]: WYŁ
    _ADM_OUTPUT_BUFFERINGF: WYŁ
    Open basedir [Katalog bazowy]: Brak Display Errors [Wyświetlaj błędy]: WŁ. Obsługa XML: Tak Obsługa Zlib: Tak Wyłączone funkcje: Brak

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    nie napisałeś jednakże skąd ściągnąłeś wersję joomli, jaką joomlę posiadasz i skąd ściągnąłeś Community Builder.
    zobacz jakie kozackie wyszukiwanie dla Ciebie zrobiłem
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
    pozdrawiam

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    16
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    nie napisałeś jednakże skąd ściągnąłeś wersję joomli, jaką joomlę posiadasz i skąd ściągnąłeś Community Builder.
    zobacz jakie kozackie wyszukiwanie dla Ciebie zrobiłem
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
    pozdrawiam
    joomla_1_0_13-pl z oryginalej strony joomli
    CB ściągnąłem z extensions.joomla.org.

  11. #10
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    zainstaluj najnowszą wersję joomli 1.0.15 iso. Potem instaluj.
    a tak na boku - w wynikach wyszukiwania które Ci podałem zobacz, jest wiele postów z dokładnie takim samym problemem jak Twój. Na pewno w niektórych jest wyjaśnione co musisz zrobić by zainstalować komponent poprawnie. Musisz zmienić kodowanie plików na takie by odpowiadało Twojej joomli. w pliku xml ( który także musisz przekonwertować w celu uzyskania odpowiedniego kodowania musisz zmienić także deklarację kodowania na odpowiednią. poszukaj w tych postach które Ci wysłałem. metoda rozwiązywania tego problemu jest prawie identyczna dla wszystkich komponentów.
    pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •