Problem z edytorem - nie działają "przyciski"
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z edytorem - nie działają "przyciski"

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-03-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z edytorem - nie działają "przyciski"

    Mam problem z jakimkolwiek formatowaniem tekstu w edytorze.

    I tak edytor TinyMCE:

    nacisnę jakikolwiek przycisk np "wstaw obraz" pojawia się poste okienko podpisane {$lang_insert_image_title}

    jak wybiorę np. "wstaw nową tabelę" pojawia sie puste okienko {$lang_table_title}

    i tak ze wszystkimi.

    Pozstanowiłem zmienic edytor i na HTMLArea 3 XTD co prawda taie rzeczy jak tabelki, html działają ale jak chce wstawic obraz to wyskakuje okienko z tekstem "Direct access to this location is not allowed!"

    Nie wiem o co chodzi. To jest świeża instalacjo Joomli 1.0.13 PL. Jedynie co to dodałem teplatki i ten drugi edytor. Pierwszy raz mi sie coś takiego zrobiło i nie wiem co z tym zrobić. Teraz zajrzałem 2 strony którą niedawno zacząłem i tam tez ten sam problem.

    Zonk

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A logujesz sie do panelu admina DOKLADNIE przez ten adres, co masz wpisany w configuration.php? Mam na mysli adres z www, badz bez www na poczatku.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-03-2007
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek Zobacz wiadomość
    A logujesz sie do panelu admina DOKLADNIE przez ten adres, co masz wpisany w configuration.php? Mam na mysli adres z www, badz bez www na poczatku.
    Kurcze tyle czasu już sie bawię joomlą a nie zauważyłem że taki szczególik ma znaczenie. Rzeczywiście jak sie zalogowałem bez www na początku to wszystko zaczęło działać. Dzięki za pomoc.

    Temat do zamknięcia

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •