Program TV - jaki komponent?
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Program TV - jaki komponent?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    05-04-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Program TV - jaki komponent?

    Witam, czy istnieje jakiś komponent, który umożliwia dodawanie planu transmisji TV? Jeśli tak, to proszę o jakieś namiary. Jeśli nie, to jakiś podobny, który można ewentualnie zmodyfikować... 'Szukaj' nic na ten temat nie pokazało.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Na extensions.joomla.org coś jest ale raczej nie dla polskich stacji. problelem jest źródło informacji czyli odpowiedni plik bo nie wierzę iz będzie Ci się chciało to ręcznie przepisywac.

    Zreszta czy to ma jakiś sens. Nie lepiej podać linka do strony gdzie jest aktualny program. Mniej pracy

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    05-04-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, dzięki

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    04-04-2007
    Wpisy
    289
    Punkty
    7

    Domyślny

    a o jakie stacje telewizyjne Ci chodzi?.....

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    05-04-2008
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie chodzi mi o konkretne stacje, raczej o coś w rodzaju ogólnego planu transmisji (data, godzina rozpoczęcia i zakończenia transmisji, na jakich kanałach będzie). Tematyka sportowa w stylu liveonsat.com. Fakt, nie napisałem tego na początku, więc to mogło być źle odebrane Na extensions.joomla.org znalazłem różne komponenty "events", jednak tam można dodać tylko 1 miejsce wydarzenia (u mnie byłby to jakiś kanał TV z konkretnymi danymi do jego odbioru).
    Ostanio edytowane przez rafo : 29-04-2008 10:39

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-03-2007
    Wpisy
    34
    Punkty
    10
    Witam jeśli chodzi o program tv polskich stacji, to można to zrobić za pomocą modułu "mod_wrapper" podając adres url np: "http://tv.o2.pl/program/"

    Pozdrawiam

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    26-01-2011
    Wpisy
    248
    Punkty
    10

    Domyślny

    Brak konkretnego zestawienia na stronach aby sprawdzić sobie sport pod kątem
    satelity, kodowania, dyscypliny, daty

    Niby jest sportsonsatlive.com ale tam są wszystkie satelity tylko FTA i wszystko jakoś tak napchane
    Na satkurier są tylko transmisje sportu w PL TV a ogólnie mają rozpiskę tylko na piłkę.

    Nie ma serwisu w którym można byłoby sprawdzić cały sport na HotBird i Astra
    żeby filtrować sortować
    FTA, PL, zagraniczne, Polsat Cyfrowy, nc+, dany dzień, dany weekend, piłka nożna, tenis
    po prostu dowolnie

    jeden rekord zeby miał dyscyplinę, mecz, data, godzina, kanał
    dodatkowo kanały miałyby kategorie: kraj, kodowanie satelita itp ewentualnie logo kanału

    Przyszła mi myśl żeby coś takiego stworzyć w Joomli
    Tylko czy byłby jakiś konkretny komponent pod ten projekt?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •