javascript, HTML pomiędzy treścią artykułów
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 17

Temat: javascript, HTML pomiędzy treścią artykułów

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-04-2008
    Wpisy
    19
    Punkty
    8

    Domyślny javascript, HTML pomiędzy treścią artykułów

    Szukam komponentu, bota, który dodał by mi pomiędzy treścią, a treścią rozszerzoną zdefiniowany kod java/HTML czy znajdzie się coś takiego?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    znajdzie.

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    ja też potrafię znaleźć. i to wiele. kilka jest w trzecim linku w mojej stopce;)

  5. #4
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Ależ jesteście obaj dowcipni, pewnie musicie być z siebie strasznie zadowoleni po wysłaniu tych postów. Takie celne i mądre uwagi.
    Ostanio edytowane przez nexus246 : 29-04-2008 14:29
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-04-2008
    Wpisy
    19
    Punkty
    8

    Domyślny

    No właśnie takie odpowiedzi lepiej sobie darować, już lepiej nic nie pisać. Dostaję mila, że ktoś odpowiedział na mój temat, a tu tylko ktoś sobie posty nabija (nie wiadomo z jakiego powodu).

    Dodam, że extension przejrzałem pod tym kontem, instalowałem kilka dodatków związanych wklejaniem javascriptów, ale albo nie działały, albo zmieniały kod, który miał być includowany.

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nexus246 Zobacz wiadomość
    Ależ jesteście obaj dowcipni, pewnie musicie być z siebie strasznie zadowoleni po wysłaniu tych postów. Takie celne i mądre uwagi.
    tak ! jesteśmy a przy tym bardzo staramy się zachować kindersztubę ! sprzeciwiamy się bezmyślnemu klepaniu w klawisze zapytań typu : " czy jest takie coś ? ". Nie po to dziesiątki ludzi klepie za każdym razem adresy stron zasobów albo podaje odnośniki w stopkach, żeby ktoś bezmyślnie pytał i czekał na gotowca ! a jeszcze jakby tłumaczenie było albo co ... to już w ogóle ekstaza i pełne zadowolenie - bo se może tylko klepnąć w klawisze a oni załatwią wszystko. NIE ! Bunt !

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    okej. w związku z tym że w tym temacie zostało użyte dużo słów kluczowych postanowiłem podać dokładny link do zasobów joomla
    http://extensions.joomla.org/compone...873/Itemid,35/
    proszę, tutaj masz pełno różnych dodatków do joomla dzięki którym zrobisz to o co pytałeś. skąd takie złośliwe odpowiedzi u icek_klezmer i u mnie ? bo jakbyś poszukał to na forum znalazłbyś dziesiątki postów na ten temat. ot!, koniec dyskusji
    pozdrawiam
    pax!

  9. #8
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Też mi kindersztuba, fajnie się jedzie po kimś kto dopiero zaczyna, można się dowartościować.
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    wydaje mi się nexus246 że źle Nas oceniasz. Ale to nie temat do dyskusji.

    Jak ktoś zaczyna to powinien zacząć od pomoc.joomla.pl,demo.joomla.pl a gdy to jest za mało - poszukać na forum. Gdy wszystkie powyższe czynności okażą się bezowocne - osoba powinna napisać post na forum. Niestety, większość ludzi od razu pisze na forum. Dlatego może spotkać się z taką a nie inną reakcją. Fakt, trochę przesadziliśmy ale tylko trochę.
    Pozdrawiam i przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni
    pozdrawiam

  11. #10
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    e tam pisze, najpierw zaczynają instalować [tutaj zgrzyt - coś za czerwono, mało zielonego, wszędzie niebezpieczny ACHTUNG ! nie dziala jakiś guzik, nagle okazuje się, że przecież hasło do ftp nie pasuje do bazy danych [ o jezu !] - w panice znajdują odnośnik do forum - ale ekstrema w jaka wpadają nie pozwala myśleć logicznie - "mam problem ! jestem jedyny na świecie - ja i mój Joomla ! - boom nowy temat - nie ważne co tam chłopacy z zaplecza napisali - jakieś bzdety - jak zwykle - mój problem jest najważniejszy! potem piszą a potem dowiadują się że istnieje poradnik. ale co tam poradniki, podpowiedzieli raz - dobre chłopaki - podpowiedzą znowu i znowu i znowu. więc dalej pytam o pierdoły a oni czemuś się czepiają. foch - porzucam joomla dla innego projektu. z tymi gostkami nie idzie zyć. tak mnie sponiewierali - bo odesłali w siną dal - ale gdzie jest sina dal ? przecież nikt mi nie mówił.... i tak mozna pisac do woli...

    Edit : jeśli się mylę niech mnie ktoś wyprostuje ...

    ot ! reguła.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 29-04-2008 19:17

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •