Logowanie - Strona 5
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Wyniki 41 do 47 z 47

Temat: Logowanie

  1. #41
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    na stronie CB czytałem że na razie nie ma rady. czasem nie działa i nie wiadomo co zrobić. pewnie trzeba czekać na aktualizację dla użytkowników darmowych i nie marudzić. albo wykupić lepszą wersję CB.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #42
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Nie wiedziałem, że jest możliwość kupna. Gdzie i jak to sprawdzić? A może jest inny komponent, który spełniałby funkcje rozszerzonego modułu logowania i innych podobnych do CB zadań?
    Zależy mi m,in. na rozszerzonym formularzu logowania:

  4. #43
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    u mnie działało logowanie ze strony frontowej az do dzisiaj, przed chwilą :/ wylogowałem się i teraz nie moge sie zalogowac na stronę frontową, z zaplecza bez problemu. Mialem JIE 1.0.14 utf i bodajże wczoraj, zaktualizowałem ją łatką JIE 1.0.15 ale własnie zauwazylem ze ta łatka jest dla JIE 1.0.13. Czy to tego może być problem? Jak teraz powrócić do JIE 1.0.14 utf?
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  5. #44
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    na 1.0.15 nie dziala CB. przywrócić pliki z kopi zapasowej - tak najlatwiej powrócić do starszej wersji.

  6. #45
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    ale ja nie uzywalem CB....

    #edit

    ok mam, znalazłem na joomla.org patch z JIE 1.0.14 do JIE 1.0.15 i loguje się z frontend ;) tylko że teraz mam takie coś
    załącznik#1
    załącznik#2

    #edit 2

    JEST! u mnie logowanie już działa . Pomogło to, że nałożyłem patcha JIE 1.0.15 na JIE 1.0.14 pobranego z joomla.pl (pomimo że patch jest na 1.0.13), następnie ściągnąłem patcha z joomla.org [Joomla_1.0.14_to_1.0.15-Stable-Patch_Package] nałożyłem go. Powstały błędy w tłumaczeniu etykiet (załączniki wyżej). Na koniec z patcha pobranego z joomla.pl, pliki z folderu administrator tj: index.php, index2.php, index3.php przeniosłem do tego samego folderu na serwerze. Domyśliłem się, że te pliki dobrze spolszczą backend korzystając z plików językowych z ich patcha ;)/
    Dokładniej nie mogłem wytłumaczyć o tej godzinie ;P
    Ostanio edytowane przez KYCu : 11-05-2008 23:57
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  7. #46
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A to na joomla.org znajdują się łatki do zmodyfikowanych wydań Joomla? Nie wiedziałem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #47
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-03-2008
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Zmiana JAL 1.0.11 na JAL 1.0.15

    Wcześniej pisałem o problemie z usunięciem niektórych plików przy aktualizacji.
    No i problem rozwiązany. Kiedy zamieniłem wszystkie pliki z JAL 1.0.11 na 1.0.15 strona działa bez zarzutu. Dorzuciłem brakujące foldery z komponentami (wcześniej zarchiwizowane) i wszystko ok. Problem z nadpisaniem był, ale udało się zmienić nazwę folderów z plikami, które nie chciały dać się usunąć i po aktualizacji już bez problemów je usunąłem z poziomu JoomlaXplorer. Dziwny był ten problem, bo właściciel plików wszędzie był ten sam, co wszystkich innych. Ale wszystko poszło dobrze.
    Pozdrawiam!
    Ostanio edytowane przez grzoll : 12-05-2008 09:36

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •