Community Builder i błąd
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Community Builder i błąd

  1. #1

    Domyślny Community Builder i błąd

    Witajcie.
    Postawiłem sobie na serwerze Joomla! 1.0.15 i zainstalowałem Community Builder 1.1. Podczas logowania otrzymuję błąd "Błędny login lub hasło." (Czy jakos tak to idzie).
    Myślałem, że jest to wina zmiany przedrostka. Jednak to co znalazłem w kodzie CB to zamieniłem i błąd dalej występował. Z tego co wyczytałem w necie to znalazłem tylko, że mogła źle przejść synchronizacja uzytkowników. Ale to też raczej odpada. Nie dość, że przeprowadzałem synchroniazacje (CB / Tools / Synchronize) to jeszcze rejestrowałem nowego usera i również nie dało się go zalogować. Zwykłe logowanie oczywiście działa.

    Być może ma ktoś jakiś pomysł, wskazówkę?

    No więc dzisiaj przysiadłem i troszkę pokombinowałem. Doszedłem do wniosku, że to jednak wina CB. W bazie joomli _users. mamy hashe 49 znakowe. A CB tworzy i sprawdza 32 znakowe. Jest jakaś łatka na to?
    Ostanio edytowane przez djmentos : 01-05-2008 10:51

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    30-03-2008
    Wpisy
    17
    Punkty
    9

    Domyślny

    mam dokładnie ten sam problem...

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    okej, to znany błąd z CB 1.1. trzeba czekać aż wyjdzie poprawiona wersja. albo wykupić nowsze CB, w którym ( zaznaczam CHYBA) jest rozwiązany. Aktualnie ostatnią wersją na której CB 1.1 działa jest 1.0.13.

  5. #4
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Kolejna, szykowana wprawdzie na kwiecień 2008r. ale jeszcze nie oferowana, wersja CB 1.2 ma być współpracująca z Joomla 1.0.15.
    Można o tym przeczytać w artykule pt. CB 1.2 Status Report
    Czy ma to być, podobnie jak poprzednia wersja 1.1 - możliwa do pobrania za darmo, czy też raczej płatna?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •