serwis społecznościowy z domeną.pl/nazwauser - możliwe? - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 52

Temat: serwis społecznościowy z domeną.pl/nazwauser - możliwe?

  1. #21
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    ja sprawdze jutro albo pojutrze. serwer mam dedykowany wiec mam gdzieś % udział w CPU.

    boje się, że będzie wymagał instalacji serwerów adobe tych flashowych - to drogi interes jest, pytanie czy nie warto zainwesować ale już nie w delfina tylko w tego shark'a, bo jeśli delfin kosztuje 1000 zielonych to podejrzewam, że shark będzie miał w całości zaimplementowne dodatki z delfina w jednym instalatorze, dojdzie mozliwość modularnego kształtowania modułów na zasadzie drag & drop [takie to ostatnio trendy], bedzie miał podwójne uwierzytelnienie panelu [teraz to juz podstawa] dojdą mapy google chociaż wolałbym te microsoft'u <- to tak skrotem czego hipotetycznie można spodziewać się po rekinie - może - dojdzie coś transakcyjnego. już sam delfin w module ogłoszeń ma możliwość kupienia towaru on line / via pay pal a na module pay pal najlepiej pisać ten do płatnosci.pl - jest najbardziej zblizony. cena - strzelam w jakieś 1500 zielonych. nie więcej ;)

    było nie było -

    dobry, podstawowy deykowany np. energis z obsługą techniczną - 9 000 rocznie
    licencja rekina + 12 miesieczny upgrade +/- 1500 zielonych - około 4000 bo pewnie dojdzie vat
    adobe flash serwer - od 4000 peelenów

    to systemem gospodarczym cenka niemała acz alternatywna niezwykle - 17 000 peelenów ;) chyba warto, co ?

    gdybym wiedział co tam bedzie to bym PhotoShop'a odpalał - nowe silniki sklepów, społeczności. jest co robić.

    to co, gdybym się zdecydował, gotowy ktoś zająć sie pociachaniem tego pod delfina a potem rekina ? może dla joomla! no i css. crazy ? cos w stylu jakiegos templateklubu

    a tak z ciekawosci, kto i gdzie doszukał sie polskiego langa do delfina ?

    i pytanie numero due - to dzieło na delfinie jest Twoje kamax ? jeśli tak - wrzuć nam wymagania serwera co ? plis.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 04-05-2008 12:03

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    lang do delfina 100zl kosztuje. dolphin-forum.pl czy jakoś tak.
    czytalem o szablonach do delfina. ponad 200plików css w nich jest sounds nice?

  4. #23
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    a to forum pod tym adresem nie działa chyba. przynajmniej jak dla mnie ;)

    chyba jakis nie przemyslany projekt. ktos chciał i nie wyszło. ale jak ma wyjśćjak nikt nie zna delfinka a przynajmniej nie wiele osób. druga sprawa, że na początku i delfin był dupny. w pełni tego słowa znaczeniu.

  5. #24

  6. #25
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    a widzisz a ja wklepałem w google sentencje i wyskoczył wynik

    http://www.google.pl/search?q=dolphi...ient=firefox-a

    klinałem i nie wyswietliło, nawet 2 razy

    też jakieś top secret forum, kurde, głupi post przeczytać trzeba sie rejestrowac. bezsns.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 04-05-2008 12:28

  7. #26
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Icek_klezmer niestety to nie jest moje. Dałem link znaleziony na forum polskiego dolphina ( z działu pochwal się swoją stroną czy jakoś tak. Wejdź tam i parę linków z polskimi adaptacjami jest)
    Obecnie robie sobie coś na Elggu i powiem, że całkiem fajna sprawa wychodzi ( ma to co trzeba, czyli: blogi, komentarze, upload plików, możliwość robienia własnych społeczności przez użytkowników - coś a'la robienie klas na naszej-klasie, templatki np. "kopia legalna" facebooka i "troche" pluginow z różnymi ciekawostkami. No i spolszczenie za free macie tu, jakby kto szukał http://dpdf.pl/elgg.php , ale jest niedopracowane ostrzegam)

  8. #27
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    tez tak długo czekacie na link aktywacyjny tego delfina polskiego ?

    masz to co robisz na elgg gdzies na fizycznym serwerze czy na localu ? idzie to zobaczyc z zewnątrz ?

  9. #28
    Bywalec
    Dołączył
    22-02-2006
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    215
    Punkty
    12

    Domyślny

    Czekałem parze minut na link.
    Serwis mam na localu. Jak chcesz zobaczyć elgga w akcji, zajrzyj tu np. http://ubuntero.org/deanna/
    Podstawowy wygląd profilu, bez dodatków, na standardowej ( prawie templatce)

  10. #29
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    no nic, poczekam jeszcze.
    na pierwszy rzut oka nie powalił mnie, chyba wole delfina ;) ale to kwesta potrzeb i możliwości. chcialbym tego rekina zobaczyć.

  11. #30
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    ja się tak po cichu zastanawiam czy dałoby radę w subdomenie śmignąć nazwę użytkownika, jakiś magiczny wildcard czy coś takiego
    pozdrawiam

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •