Jak wysyłać całą zawartość joomla na serwer?
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Jak wysyłać całą zawartość joomla na serwer?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-05-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Jak wysyłać całą zawartość joomla na serwer?

    Witam!

    Na localhoscie mam przygotowaną całą stronę www. Zaczynając od artykułów, przez szablon do modułów. Chcę to przerzucić na serwer, ale nie wiem jak. Możecie mi pomóc? Mam nadzieję, że nie muszę wszystko osobne, krok po kroku tam instalować bo można od tego by świra dostać.

    Mam stara spolszczoną wersję joomla:
    1.0.11 Stable

    chyba sprzed 2. lat ;)

    Dzięki z góry za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Taką Joomlę to możesz sobie trzymac na lokalhoście a nie w Internecie! O niej powinniśmy zapomnieć już właśnie z 2 lata choć pamiętać iż taka była.

    O przenoszeniu Joomla z serwera na serwer było już wielokrotnie na forum - poszukaj. W twoim przypadku najlepiej bedzie jesli wgrasz sobie na serwer Joomla 1.0.15 i przeniesiesz dane z locala na ten nowy serwer. Możesz owszem zaktualizować ale nie jest to takie proste i wymaga trochę wiedzy i czasu.

    Musisz sie zastanowic czy lepiej jest zaczac od nowa na serwerze w Sieci (przenoszac co sie da) czy tez aktualizować swoją Joomlę aż do najnowszej wersji.

    Poczytaj też pomoc.joomla.pl i wątki na tym forum w tych tematach.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    04-05-2008
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzieki za pomoc. Potrzebowal w pelni polska wersje joomli a taka znalazlem ;) gdybys mial jakis gotowy link do pomocy z checia skozystam

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    http://forum.joomla.pl/showthread.ph...calhost+serwer

    możesz też korzystać z komponentu joomlapack - dzięki niemu wygenerujesz instalkę joomli z Twoimi danymi ( innymi słowy - sklonujesz swoją stronę)

    Poza tym poczytaj jakie są wydania joomla - są dwa które są w pełni spolszczone
    pozdrawiam

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Nie żartuj sobie z nas tutaj i czym prędzej zaglądnij na joomla.pl gdzie po prawej stronie masz linki do wersji które są "polskie" - na średku tej strony jest także artykuł o polskich wersjach Joomla. I bynajmniej nie są to przedpotopowe wersje 1.0.11 ale 1.0.15. Jaką wybrać dowiesz się z informacji tam zawartych.

    A najpewniejsza pomoc to: pomoc.joomla.pl.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •