Dodanie szukajki w kod oraz dodatkowych ikon
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Dodanie szukajki w kod oraz dodatkowych ikon

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-05-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Dodanie szukajki w kod oraz dodatkowych ikon

    Witam serdecznie. Z góry odpowiem na pytanie, które niewątpliwie było by zadane a mianowicie, czy jestem właścicielem tego szablonu. Tak, jestem jego właścicielem, oraz użytkownikiem joomlart.

    Przechodząc do sedna sprawy, mam pewien problem, mianowicie w szablonie tym zastosowano ciekawą "wtyczkę" highslide, gdzie moduły szukaj, zaloguj etc, są pokazywane w formie wyskakującego okienka. Chciałbym, by szukajka była mniej więcej na środku, "loga" (jest to na przedstawionym screenie, gdzie szukajka została dodana w formie graficznej) jednak co zrobić, by ją tam umieścić? Gdzie należy dodać kod, oraz jaki, by wszystko działało poprawnie? Można dodać dodatkowe ikony które będą klikalne i staną się odnościkami do innych stron, bądź artykułów?


    Prosił bym o odpowiedzi, czy da się takie coś zrobić, na jakiej zasadzie, w którym pliku ewentualnie dodać, chyba, że ktoś jest w stanie podać dokładnie. Pozdrawiam serdecznie. Piszę u Nas, ponieważ jak zwykle u Nas jest największe prawdopodobieństwo uzyskania pomocy. Z tego co widzę, to na forum producenta styli, raczej mało kto kwapi się do odpowiedzi, lub ograniczają się one do stwierdzeń "musisz edytować jakiś plik css" ^^

    używam joomli 1.5.3
    Ostanio edytowane przez chomcio : 06-05-2008 13:02

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Problem poza wszystkim to jest taki, że żeby wiedzieć gdzie dodać, to to w czym można dodać, trzeba widzieć.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    03-05-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Problem poza wszystkim to jest taki, że żeby wiedzieć gdzie dodać, to to w czym można dodać, trzeba widzieć.
    Nie do końca zrozumiałem. Troche zawile to napisałeś. A tak ogólnie rzecz biorąc, czy wykonuje tutaj ktoś drobne poprawki, to znaczy ja udostępniam dane ftp, pliki etc, mówię mniej więcej jaki efekt chcę uzyskać i czy ktoś mógłby się tego podjąć odpłatnie? Setek zlotych nie mam, ale no powiedzmy dodanie szukajki, kilku ikonek w które można kliknąć czy dodatkowego modułu, za każdą wykonaną czynność byśmy ustalili kwotę. Bo tak pytać, a w zasadzie nikt dokładnie nie powie, ponieważ musiał by mieć plik i zobaczyć jak to tam wygląda. Zwiastun, byłbyś gotów się czegoś takiego podjąć? Ewentualnie czy jest ktoś, zaufany kogo mógłbyś polecić? Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tematem.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Daj ogłoszenie do działu: zlecę
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •