RS Gallery się sypie przy kliknieciu w obrazek
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: RS Gallery się sypie przy kliknieciu w obrazek

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    96
    Punkty
    10

    Domyślny RS Gallery się sypie przy kliknieciu w obrazek

    Wgrałem do joomli galerie - rs gallery. Po kliknieciu w obrazek galeria sie sypie.
    Link do galerii - http://www.sfoto.vigio.pl/lightroom/...emid=2&catid=2
    Gdy klikne w obrazek wyswietla bledy:
    Kod:
    Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Unable to access /home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 671
    
    Warning: getimagesize(/home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 671
    
    Warning: imagecreatefromjpeg() [function.imagecreatefromjpeg]: Unable to access /home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 695
    
    Warning: imagecreatefromjpeg(/home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg) [function.imagecreatefromjpeg]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 695
    
    Warning: imagecolorallocate(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 697
    
    Warning: imagecolorallocate(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 698
    
    Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Unable to access /home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 718
    
    Warning: getimagesize(/home/sfoto/public_html/lightroom/images/rsgallery/display/919985_53287_front-1.jpg.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 718
    
    Warning: imagettftext() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 758
    
    Warning: imagettftext() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 759
    
    Warning: imagejpeg(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php on line 764
    Co jest tego przyczyną?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Z komunikatów ynika iż porblem dotyczy tego pliku

    home/sfoto/public_html/lightroom/administrator/components/com_rsgallery2/includes/img.utils.php

    Nie ma go bądź jest uszkodzony. Sprawdź to i dla pewności wgraj go jeszcze raz z paczki instalacyjnej

  4. #3
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    Witam
    Mam ten sam problem
    Wgrałem jeszcze raz pliki galerii i nic to nie dało. Miniatury są widoczne, da się kliknąć żeby otworzył zdjęcie w osobnym oknie ale na stronie wyrzuca błędy.

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Daj link do strony i poszukaj na forum bo coś mi się tłucze po głowie że gdzieś była na to rada, ale pewien nie jestem

  6. #5
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    http://www.hzr-zhp.pl --> galeria testowa

    zaraz będę szukał odpowiedzi dokładnie

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    No i chyba już wiem. Problem stwarza wstawianie znaku wodnego przez tą galerię. Po wyłączeniu działa normalnie.

  8. #7
    Przeglądacz arek66 awatar
    Dołączył
    18-09-2006
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    46
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podpowiedź ze znakiem wodnym bardzo mi pomogła. Rozwiązanie jest bardzo proste. Na czas wgrywania zdjęć do galerii trzeba wyłączyć znak wodny, a następnie włączyć go po załadowaniu zdjęć. Dzięki.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •