jak zrobic galerie w community builder?
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: jak zrobic galerie w community builder?

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    03-05-2008
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    jak zrobic galerie w community builder?

    udalo mi sie zainstalowac community builder 1.1 na joomla 1.5, nawet dogralem polska wersje tlumaczenia i jest ok, mozna zarejestrowac sie, ale... co dalej, jak zrobic by zarejestrowani uzytkownicy mieli wlasne galerie + kazdy zarejestrowany moze miec mozliwosc komentowania fotek. cos na wzor "naszej klasy".
    Prosze o dosc szczegolowy opis z dalszym postepowaniem. Z gory dzieki za pomoc.
    PS. W profilu jest przycisk "spolecznosc" a w nim "o community builder..." i w nim "Ten serwis korzysta z Joomla Community Builder.... [logo] itd." - jak to wywalic?
    PS2. Przy edytowaniu profilu wywala blad na stronie
    "Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /public_html/components/com_comprofiler/plugin/user/plug_cbcore/cb.core.php on line 240"
    a w niej
    Kod:
                foreach($userParams AS $userParam) {    "
    ale co z tym zrobic? jak to ugryzc?

  2. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    poruszyłeś tyle wątków że nie wiem na który mam odpowiedzieć!;)
    pierwsza zasada brzmi - jeden temat - jeden problem.
    co do wszystkich PS-uwazam ze metodą prób i błędów sam dasz radę to wywalić.
    co do galerii - pony gallery + jakiś integrator do CB
    musisz jeszcze czegoś do wiadomości użyć - poszukaj na extensions.joomla.org.
    jesli chcesz gotowy zestaw dodatków poszukaj na forum w dziale poszukuje dodatki - takie pytania jak Twoje pojawiają się bardzo często
    pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •