Flash nie wyswietla się w przeglądarce IE...

Witam, na Joomli 1.5 zainstalowałem moduł The Flash Module pobrany stąd. Pozwala on na włożenie pliku swf jako modułu. Moduł jest naprawde przydatny, bo można dzięki niemu wtawić na stronę kilka różnych flashy (kopiując moduł poprzez dodawanie nowego modułu) i można okreslić swobodnie ich wielkość. W ustawieniach modułu sa takie parametry (te które ja wybrałem zaznaczam na czerwono):

pozycja: breadcrumb

File Path: images/flash/
Filename: header.swf
Szerokość: 950
Wysokość: 200
Flash wersion: do wyboru od 1 do 8 , 9
Quality: od Best do Low
Loop: Tak lub Nie
Window mode: Window lub Opaque lub Transparent

oraz w parametrach rozszerzonych:
Display using JavaScript? - TAK lub NIE
NOSCRIPT Display: Flash Movie lub NO-Flash HTML
i okienko No Flash HTML: gdzie można wpisać kod HTML, jeśli przeglądarka flasha nie wykrywa (chyba o to chodzi) - mam puste, bo sjem nie znam

przy tych ustawieniach Flash wyświetla się w Operze i Firefoxie prawidłowo. W IE nie wyświetla się przy żadnej kombinacji Może ktoś wie, gdzie leży problem? albo co trzeba wpisać w to okienko No Flash HTML?

Geneza poszukiwań:
Próbowałem już dawać flashe we wraperach - również działają oki ale nie w IE dlatego postanowiłem poszukać modułu... i znalazłem, ale proszę o pomoc.
Szukałem na tym forum, przeczytałem wszystkie wątki ze słowem kluczowym flash i nie znalazłem rozwiązania. Jeśli jest jakiś uniwersalny kod, do wklejenia w html templatki, odpowiedzialny za wyświetlanie flashy na stronie to bardzo proszę o pomoc. Nie szukam kodu na Flasha statycznego, bo mam ich kilka.

W fazie prób, metodą prób i błędów zauważyłem, że jeśli w wraperze jest strona, która zawiera flash w headerze to on się wyświetla nawet w IE, choć razem ze stroną, ale jeśli w wraperze jest już sam plik flash, to się nie wyświetla w IE.

Pozdrawiam Wszystkich i proszę o pomoc