strona glowna nieaktywna
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: strona glowna nieaktywna

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-05-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    9

    Domyślny strona glowna nieaktywna

    Do tworzenia stron uzywam Joomli 1.5.0. Od kilku dni po wpisaniu adresu strony i jej zaladowaniu, nie zostaje ona zaladowana, strona jest cala biala. Nie wiem jak rozwiazac ten problem. Wiem tylko, ze instalowalam komponenty do tworzenia formularzy i jeden z nich usuwalam, a wczesniej zmienialam im uprawnienia uzytkownikow. Poza tym nic, w joomli wszystkie ustawnienia strony sa dobre.
    Druga kwestia to formularze. Do ich tworzenia mam Chrono Forms, ale problem z zalacznikami. Co zrobic zeby sie poprawnie ladowaly i zebym mogla je chociaz na poczcie mailowej odbierac?
    Jesli moge liczyc na pomoc w jednej badz obu kwestiach bylabym ogromnie wdzieczna. Chociaz jakies wskazowk, gdzie pomocy szukac.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-04-2008
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jakie masz dodatkowe składniki na niewyświetlającej się stronie?
    Co wyświetla Ci sie na stronie głównej i czy używasz któregoś komponentów dodatkowych dla przyjaznych linków?
    Jeśli tak to wyłącz na początek zamianę url'i na statyczne i daj znać czy pomogło

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    11-05-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    9

    Domyślny

    Juz udalo mi sie rozwiazac ten problem, ale super, ze chociaz ktos sie odezwal, ogromne dzieki. Ale moze w kwestii formularzy, tzn. zalacznikow, ich przesylania i odbierania moglabym liczyc na jakas pomoc? Pozdrawiam.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Mogłabyś liczyć gdybyś nie zapomniała napisać jak rzowiązałaś swój "problem".

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Na marginesie. trudno będzie liczyć natomiast na rozwiązania problemów z Joomla! Wersja aktualna to 1.5.3 - wersja u Ciebie - nie wiadomo czemu - 1.5.0
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    11-05-2008
    Wpisy
    4
    Punkty
    9

    Domyślny

    Strona jak sie okazalo byla nieaktywna, bo wczesniej zaladowalam inne komponenty do tworzenia formularzy, ktore jak sie okazalo w mojej wersji nie dzialaly (ArtForms i jeszcze jakis). Calkiem mozliwe, ze pokopiowalam cos do katalogow, do ktorych nie powinnam tego robic. Ale po usunieciu tych plikow strona znowu byla widoczna.
    A co do mojej wersji, bo takia byla do wyboru jak dokonywalam instalacji.
    No a moze przejdziemy do tych zalacznikow?

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    08-04-2008
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie polecam chrono forms, jak już tak szukasz to sprawdź 4me (teraz nazwa komponentu jest chyba nieco inna, ale to dalej 4me).

    Praktycznie nieograniczone możliwości w konfiguracji formularzy (mam na myśli układ pól, rozmiar, dodatkowe opcje itp) a załączniki działają poprawnie (od którejś wersji, chyba 1.0.3).

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •