czy artykuły ze strony startowej muszą pozostawać w ustawieniach tej strony ?
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: czy artykuły ze strony startowej muszą pozostawać w ustawieniach tej strony ?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-05-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny czy artykuły ze strony startowej muszą pozostawać w ustawieniach tej strony ?

    Hey, Czy komuś udało się to zmienić ? (joomla 1.0.13.itnernational)
    Artykuły ze strony startowej otwierają się w ustawieniach tejże strony.
    W moim przypadku na stronie startowej mam 3 kolumny (menu, główna obszar, moduły). I zajawka otwiera artykuł w ustawieniach 3 kolumn.
    No i oczywiście artykuł nie mieści się w tej wąskiej środkowej kolumnie.
    Gdy ten sam artykuł otwieram przez listę w kategorii, to otwiera się tak jak powinien bez prawej kolumny.
    Wczoraj znalazłem post na ten temat ale dziś nie mogę go zlokalizować...
    z resztą w tym poście było napisane, że chyba się nie da... no i to "chyba" mnie zastanawia... Nie pamiętam, który moderator napisał też tajemniczo, że takie rzeczy można by ustawiać ale jakoś inaczej...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Oj problem opisany. W konfiguracji globalnej na zapleczu swojej witryny znajdziesz opcję tryb zgodności i ustaw go na joomla 1.0.11 i wcześniej a z pewnością pomoże.

    Napisane enigmatycznie. Jesli nie wiesz co to jest panel i zaplecze -> pomoc.joomla.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-05-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Dzienki Inox

    Pomogło :-)

    Muszę się lepiej nauczyć czytać pliki pomocy... choć nie pomnę ile czasu wczoraj wertowałem działy artykułów, modułów, stron startowych itd... :-)

    thx

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez plichciak Zobacz wiadomość
    Pomogło :-)

    Muszę się lepiej nauczyć czytać pliki pomocy... choć nie pomnę ile czasu wczoraj wertowałem działy artykułów, modułów, stron startowych itd... :-)

    thx
    Witam

    mam ten sam problem z tym że go nie rozwiązałem używam wersji 1.0.15 i chciałbym by artykuł na stronie głównej po kliknięciu "czytaj więcej" otwierał się bez prawej kolumny tak jak na tej stronie www.moto-profil.pl.

    Czy możesz mi napisać co dokładnie zrobiłeś?

    Pozdrawiam,
    rud

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Przeczytaj mój poprzedni post lub jeśli z nim masz problemy - polecam lekturę pomoc.joomla.pl

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-04-2008
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez inkos Zobacz wiadomość
    Przeczytaj mój poprzedni post lub jeśli z nim masz problemy - polecam lekturę pomoc.joomla.pl
    Dzięki Inkos

    Faktycznie wystarczyło w konfiguracji globalnej zmienić na 1.0.11 i wszystko gra. Ale jestem dziś tak zakręcony że zmiany tej dokonałem najpierw w "myślach" (tzn zdawalo mi sie ze ja zrobilem a w rzeczywistości jej nie zrobiłem) i dziwiłem się że coś nie działa.

    Chyba czas odstawić kompa i wyjść na świeże powietrze

    Pozdrawiam

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    I przyjąć żelazną zasadę: przed zadaniem kolejnego pytania na forum: 10 przysiadów, 100 głębokich wdechów, 3 stuknięcia w czółko.
    Wszystkim byłoby lepiej, gdyby pojawiały się tutaj tylko nowe problemy, na które mogą być formułowane nowe odpowiedzi.
    Ale cóż, klepanie w klawiaturę nie boli! I nie kosztuje!
    Natomiast kosztuje:
    miejsce na serwerze,
    transfer
    czas czytających
    czas szukających

    Koszty, niestety, rosną wprost proporcjonalnie do bezmyślności użytkowników łatwego Internetu. Koszty, które ponowimy wszyscy, tylko że niektórzy więcej!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •