Układ artykulow w sekcji
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Układ artykulow w sekcji

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2006
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    93
    Punkty
    11

    Domyślny Układ artykulow w sekcji

    Witam,
    Wyswietlam na stronie artykuly z sekcji, w polskiej wersji mam wszystko w jednej kolumnie, natomiast w tlumaczeniu na angielski artykuly wyswietlaja sie w dwoch kolumnach. Gdzie moge zmienic sposob wyswietlania sekcji w tlumaczeniu? Szukam i nie moge znalezc, prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    pomoc.joomla.pl

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2006
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    93
    Punkty
    11

    Domyślny

    Niestety, nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie na pomoc.joomla.pl.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Pomoc tu nic nie pomoże. To jakieś cuda albo nie podajesz wszystkich informacji. Pozycja menu w polskiej i angielskiej wersji językowej ma te same parametry i tak samo ustawione.

    2. Osobiście będę wdzięczny, jeśli mi wreszcie ktoś z tych, co szukają, a nie mogą znaleźć, chociaż raz wyjaśni potem, jak to się stało, że nie mógł znaleźć czegoś, co należy do informacji podstawowych i co już tu na forum było wskazywane razy wiele!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2006
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    93
    Punkty
    11

    Domyślny

    http://hospicjum.artneo.pl/www
    Prosze wejsc w menu Wydarzenia w polskiej i angielskiej wersji. Nie wiem czemu tak jest ale tak jest.
    Mam ustawione w menu Wydarzenia Przegląd - Artykuły z sekcji "Ilosc kolumn - 1"

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No cóż, rzeczywiście dziwne, ale przynajmniej jedno jasne, że doskonale wiesz, gdzie się to ustawia!
    Ustal ilość Pozycji przed kolumnami na tyle, ile chcesz mieć na stronie, ustaw 0 w Pozycji w kolumnach
    Może to rozwiąże problem
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2006
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    93
    Punkty
    11

    Domyślny

    Nic to nie daje, w polskiej wersji sie zmienia a w angielskiej pozostaje tak jak bylo.

  9. #8
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a ustawiłeś podczas tłumaczenia tej pozycji menu dodatkowe parametry ? tam chyba jest coś takiego - ale głowy nie daję.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-06-2006
    Skąd
    Olsztyn
    Wpisy
    93
    Punkty
    11

    Domyślny

    Tez mi sie cos kojarzy, ze cos takiego bylo, ale myslalem, ze bede mogl to pozniej zmienic, a tymczasem nie moge znalezc, gdzie to zmienic.

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    28-01-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Ja mam lepszy bajer

    Co do zmiany tego robi się to tak:

    Wchodzimy do JoomFisha -> Tłumaczenia -> Wybieramy Menu -> Menu Główne -> i tłumaczymy pierwszą pozycję która odpowiada za wyświetlanie strony startowej.

    Tam już są parametry odnośnie wyświetlania strony frontowej, dla każdego języka można określić osobne.

    Sprawa niby prosta ale u mnie niestety nie działa. Język polski jest głównym językiem mojej witryny, niestety wyświetla po swojemu stronę frontową, żadne zmiany ustawień nie pomagają, j. angielski działa ok, ustawienia też chodzą.

    Strona główna otwiera się normalnie www.xxx.pl - po kliknięciu i wybraniu języka dopisuje się odpowiednio www.xxx.pl/pl lub www.xxx.pl/en no i wlaśnie po przejściu na /pl strona nie podpożądkuje się żadnym ustawienią.

    Ktoś ma jakiś pomysł????

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •