Jak wstawić SWF ? - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 25 z 25

Temat: Jak wstawić SWF ?

  1. #21
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    Tak dla potomnych męczyłem się też z takim problem iż flash nie chciał działać. jak osadzić SWF wiedziałem bo nie raz to robiłem ale na zwykłych prostych stronach html, w joomli osadziłem po uruchomieniu strony niby flash był tam gdzie ma być ale nie działał... przyczyna okazała się prosta... wrzuciłem plik swf do folderu mojej templatki a musi być w głownym folderze strony jak ktoś potzebował by ady pisać w miarę możliwości odpowiem.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz jomart awatar
    Dołączył
    12-03-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja mam problem z plikiem swf już próbowałem na 1000 sposobów i nie działa

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    napisz na maila co i jak postaram sie odpowiedzieć jak najszybciej ale już nie dziś

  5. #24
    Przeglądacz jomart awatar
    Dołączył
    12-03-2009
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    http://www.ennergo.pl/

    zobacz sobie ta stronę. Na górze koło księgi gości mam coś żółtego w IE tego nie ma i nie umie dojść skąd to jest. Czy jest w stanie mi ktoś powiedzieć co to może być??W localhost na tym szablonie jest ok w IE też. Nie mam pojęcia o co chodzi.

    Ok poradziłem sobie miałem włączony moduł dodatkowy i coś tam sie wyświetlało.
    Ostanio edytowane przez jomart : 10-04-2009 10:55

  6. #25
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez shl1 Zobacz wiadomość
    (...)Jakby ktoś miał problem, dzwońcie: 509 605 681.
    A po co ktoś miałby dzwonić do Ciebie, chyba nie po tym, co wyżej napisałeś.
    I jeszcze raz przypomnę, osoby które polecają książki, google i inne informatory niech się walą i spadają z tego forum, bo to sranie-gadanie i wodolejstwo, a nie pomoc osobom zaczynającym przygodę z Joomlą.
    Patrząc na Twój pierwszy post na tym forum, odnoszę wrażenie, że powinien on być zarazem ostatnim. Jak mawiał Jan Kobuszewski w skeczu "Hydraulik" - "...chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom..."
    Skoro już odkurzyłeś ten wątek, to wspomnę, że napisano już bardzo wiele na temat osadzania plików swf, z ostatnich wypowiedzi polecam >>zestawienie<< @zwiastuna.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •