problem z wczytywaniem plików
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: problem z wczytywaniem plików

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-01-2008
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny problem z wczytywaniem plików

    witam
    mam problem z wczytywaniem plików do biblioteki mediów, mianowicie po wybraniu odpowiedniego pliku- zdjęcia/ pojemność ok 40 kb/ i próbie jego wczytania pojawia się komunikat że wczytanie pliku nieudane!
    zaznaczam że wcześniej już wczytywałem do tego katalogu zdjęcia, wszystkie katalogi można zapisywać, ale pare tygodni nic niewczytywałem...
    spotkał się ktoś już z takim problemem?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    jaki serwer ? jaka joomla? czy chmody na katalogi są poprawne ?
    czy safe mode = on ?
    jaki hosting ? czy czasem coś nie było ostatnio zmieniane ?
    pozdrawiam

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-01-2008
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    jaki serwer ? jaka joomla? czy chmody na katalogi są poprawne ?
    czy safe mode = on ?
    jaki hosting ? czy czasem coś nie było ostatnio zmieniane ?
    pozdrawiam
    serwer activ24, joomla 1,0,11 chmody mam poprawne bo zapisywałem ostatnio a potem nic nie zmieniałem, a safe mode mam na off

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    okej.
    to zacznij od aktualizacji joomla.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-01-2008
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    innego wyjścia niema? niejestem zbyt biegły w tych sprawach ale czy da się już stworzony, działający serwis www przenieś bez tworzenia wszystkiego od początku?
    pozdrawiam

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    24-01-2008
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    Warning: unlink(/virtual/pl/domena/images/stories/zdjecia/druzyna.jpg) [function.unlink]: Permission denied in /virtual/pl/domena/administrator/components/com_media/admin.media.php on line 97
    może to coś pomoże, mianowicie jeżeli chcę usunąć zdjęcie z katalogu to pojawia się taki komunikat jak wyżwej...

    function dirup(){ var urlquery=frames['imgManager'].location.search.substring(1); var curdir= urlquery.substring(urlquery.indexOf('listdir=')+8) ; var listdir=curdir.substring(0,curdir.lastIndexOf('/')); frames['imgManager'].location.href='index3.php?option=com_media&task=list&listdir=' + listdir; } function goUpDir() { var selection = document.forms[0].dirPath; var dir = selection.options[selection.selectedIndex].value; frames['imgManager'].location.href='index3.php?option=com_media&task=list&listdir=' + dir; }

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kalamaka Zobacz wiadomość
    czy da się już stworzony, działający serwis www przenieś bez tworzenia wszystkiego od początku?
    Tak da się. Wymaga to opanowania kilku podstawowych spraw ale jest wykonalne dla kogoś kto już trochę więcej wie na temat Joomla. Jeśli masz z tym problem to daj zlecenie. Lepiej jednak bedzie jesli sam wezmiesz sie za aktualizacje. Jak widac po postach na forum nie jest to az takie trudne. ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •