Nie działa konfigurator Joomla PE w zakresie konfiguracja ( Global Configuration w zapleczu po ang.)- treści ( Content).
Zainstalowałem Joomla PE 1-0-15a, nie chcę aby były widoczne:
Nazwa autora, Data i czas utworzenia, data i czas modyfikacji, ilość odsłon.
Zmieniłem to w panelu konfiguracja - treści; configuration.php jest : Zapisywalny tam po zmianie są prawidłowo "0" i... NIC!!! nie da sie tego usunąć.
Ponadto na stronie przy artykułach edytowanych w całości występuje także opis: "opinie: liczba - np. 12", tego też nie chcę, ale co ciekawe liczba tych niby opinii zwiększa się o 1 po każdym odświeżeniu strony.

Pilnie proszę o pomoc bo potrzebuję zaplecze po polsku dla młodych a z tymi elementami, które nie chcą zniknąć ta wersja jest nie do przyjęcia, chociaż mi sie podoba.

Ponadto nie rozumiem dlaczego nie da się dodawać nowych pozycji menu - nie wyświetla się panel administracyjny, dopiero po zmianie języka na na angielski można zmieniać menu. Nikt tego nie poprawił?
( Rozwiązanie ze zmianą na angielski znalazłem na forum, ale jak to może tak działać?)

PS. Napisałem podobny post na forum Joomla PE, ale nie jestem żadnym developerem, więc pewnie dlatego nikt nic nie skomentował. Stoję w miejscu od kilku dni, bo nie wiem ,czy wracać do zwykłej Joomli, czy jest szansa na usunięcie problemu.

Zainstalowałem Joomla PE po raz drugi w innym miejscu i mam to samo. Nie działają ww funkcje konfiguracji. Dlaczego?


Jeyt