Plikownia
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Plikownia

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2008
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny Plikownia

    Witam.

    Ponieważ temat dotyczy działu DOWNLOAD, chociaż nie jest związany z konkretnym modułem (nie zadowala mnie sposób wyświetlania info przy pomocy DocMan i Remository - dostęp do nich wydaje się być osiągalny z pozycji w menu a nie np. z zawartości artykułu) postanowiłem umieścić go tutaj.
    Czy jest możliwość utworzenia działu z plikami do pobrani z poziomu artykułu?
    Na przykład po wybraniu z menu kategorii programy powinno pokazać się okno z ogólnymi opisami dostępnych plików w danej kategorii. Następnie kliknięcie na daną pozycję wywołuje pobieranie pliku. Na zasadzie Zasoby na www.joomla.pl.

    ps.
    Mam nadzieję, że tym razem zostanę zrozumiany.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez MusicInMe Zobacz wiadomość
    Mam nadzieję, że tym razem zostanę zrozumiany.
    Przykro mi ale mi się to nie udało. Napisz dokładniej o co ci chodzi.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2008
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Oke.
    Topmenu
    wygląda tak:

    Start Plikownia Coś-tam-jeszcze

    W plikowni znajdują się kolejne pozycje:

    Programy Dokumenty Coś-tam-jeszcze

    Chciałbym, aby po "wejściu" w plikownię, wyświetliła się informacja o zawartości, czyli w/w Programy, Dokumenty, Coś-tam-jeszcze i tak dalej aż do momentu pobierania pliku (oczywiście pobieranie tylko po rejestracji w serwisie).
    Być może nie potrafię obsłużyć wbudowanych modułów, o których wspomniałem w pierwszym poście. W każdym razie, gdy próbuję wstawić np DocMan jako komponent w pozycji menu, czyli bezpośrednio w plikowni, to otweira mi się okno wyświetlające wszystkie możliwe pliki do pobrania.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Dalej za bardzo nie ruzmiem o co ci chodzi? ;) Nie wiem też jak jest z docmanem ale sprawdz sobie czy przypadkiem remository nie spelnia Twoich oczekiwań. Jeśli nie to napisz jeszcze raz swojego posta ale z podaniem linka do strony albo screenami.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •