Sprawdzanie opublikowanych grafik
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Sprawdzanie opublikowanych grafik

  1. #1

    Domyślny Sprawdzanie opublikowanych grafik

    Witam
    Długo szukalem czegos w tym stylu w szukaj, moglem przeoczyć, ale, że jest to dla mnie wazne wiec pytam tutaj.

    Szukam dodatku, modulu, skryptu czegokolwiek by on sprawdzil ktore z grafik w mojej bazie ( w jednym katalogu) sa opublikowane,a ktore nie...podczas fukcjonowania strony nazbieralo sie tego troche i najwyzszy czas na porzadki...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    To jest komponent galerii czy grafiki w artykułach? I jak niby sobie wyobrazasz jak to ma dzialac? A moze prosciej recznie sprawdzic zamiast szukac jakiegos automatu. Czyzby lenistwo. ;)

  4. #3

    Domyślny

    no jest bardzo duzo tego, dlatego chcialbym automat z wynikami na 1 stronie...wydaje mi sie choc moge sie mylic, ze takie cos powinno byc i wlasnie jako rozszerzenie...

    tak z innej beczki takze szukam czegos do zmieniania adresow(linkow) do zdjec, ze np zmieniam ich umiejscowienie w katalogu joomli i komponent automatycznie
    w artykule zmienia mi jego podlinkowanie...ale to dotyczy pierwszego automatu, takze pewnie marzenie scietej glowy...

    A problem jest bo portal prowadzila wiecej niz jedna osoba (czyt ja) i niektorzy bardzo niechlujnie wrzucali grafiki, gdzie popadnie...chce to poukladac, nie tracac przy okazji zmyslow

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    vandervelde : nie da się łatwo tego zrobić.
    można by niby w bazie mysql pozamianiać pewne ciągi z images/stories/xx.jpg na images/xx.jpg ale podejrzewam że więcej by się tym popsuło niż naprawiło

  6. #5

    Domyślny

    no wlasnie mysql wolalbym nie mieszac,a takie cos mysle moglo by byc uzyteczne..tak czy inaczej dzieki za pomoc, rozejrze sie dalej...po prostu uznalem, ze ktos kto zjadl zeby na Joomli mogl sie zaczepic o cos takiego...

  7. #6
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    można by niby w bazie mysql pozamianiać pewne ciągi z images/stories/xx.jpg na images/xx.jpg
    A teraz już całkiem poważnie: Może jako pewne rozwiązanie zapytanie które wyciągnęłoby z odpowiednich tabel fragmenty "nazwa.jpg" "nazwa.png" w postaci listy którą już ręcznie moznabyłoby sprawdzić? Choć i to moim zdaniem pasuje do tej piosenki którą stworzyłem przed chwilą.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •