Galeria linków zewnętrznych
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Galeria linków zewnętrznych

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Galeria linków zewnętrznych

    Witam
    Szukam funkcjonalności jaką mają niektóre katalogi linków. Chdzi mi o to by zastąpić standardową stronę z linkami zewnętrznymi galerią linków. Chodzio to by na stronie automatycznie po lewej stronie tworzyły się miniaturki stron a obok był adres wraz z możliwością umieszczenia opisu. Ewentualnie same tylko miniaturki wraz z adresem. Przeględałem extensions ale nie znalazłęm takiej funkcjonalności (j1.5.3)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    na Twoim miejscu zintegrowałbym takie rozwiązanie ( http://extensions.joomla.org/compone...162/Itemid,35/ ) z czymś takim ( http://extensions.joomla.org/compone...109/Itemid,35/ )

    oba są niestety do 1.0. ale jak już wiesz czego szukasz to łatwiej będzie Ci znaleźć właściwe rozwiązanie.

    jesli chcesz znaleźć komponent który zrobi za Ciebie wszystko to zapraszam do salonu ERY

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    02-05-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki ; ) Oba rozszerzenia już wczęsniej widziałem, być może trzeba będzie jeszcze poczekac na coś pod wersję 1.5.x. A w Erze to już jestem od dawna i mam zamiar się przenieśc do Play-a bo ci do Czech przynajmniej dają wyjazd za darmo ; )

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-12-2012
    Wpisy
    12
    Punkty
    2

    Domyślny

    Cześć znacie jakieś proste rozszerzenie które pozwoliłoby mi szybko stworzyć galerie miniaturek które będą linkami do pod stron w Joomli 2.5?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •