Filu.pl - Chodzi na Joomla - Wypasiona stronka
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Filu.pl - Chodzi na Joomla - Wypasiona stronka

  1. #1

    Filu.pl - Chodzi na Joomla - Wypasiona stronka

    Siemka all,

    Filu.pl to mój najnowszy projekt. Wszystko oprócz forum chodzi na Joomli Jest sporo "customization" componentów, zajeło w sumie sporo czasu. No ale jest.

    Filu.pl powstała z mojej własnej potrzeby. Pracuje przy komputerze cały dzień no i lubie oglądać filmiki dla odprężenia, pasuje mieć wszystko w jednym miejscu, plus możliwość znalezienia jakiegoś filmu na weekend. Laseczki też lubie, no i tak to wygląda. <---- admin jeżeli trzeba to wyedytować no problem

    Mam nadzieje że się niektórym z was ta stronka się przyda, no i oczywiście zapraszam do sugerowania nowych stron - szczególnie polskich.

    Jestem też otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy.

    Pozdro,

    Filu
    Filu.pl
    Ostanio edytowane przez Filu : 27-05-2008 20:44 Powód: zapomniałem linków

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    sie ma filu, niezly customizejszyn no . jako człowiek uzalezniony od komputera musisz miec sporo potrzeb. moimi najwiekszymi sa te cielesne. wiec czesto korzystam z ubikacji. kto wie, może się przyda.

    kongratulejszyn, niezły masakrejszyn
    Ostanio edytowane przez kurtz : 27-05-2008 21:01

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    28-12-2007
    Skąd
    Wroclaw
    Wpisy
    111
    Punkty
    12

    Domyślny

    Nie masz się czym chwalić. Wcale nie jest wypasiona ta stronka. Wśród tylu kolorowych emblematów zabrakło jednego - Joomla!, na której, jak twierdzisz, zbudowałeś witrynę.
    Wstydzisz się, czy to tylko niedopatrzenie?
    Kto pyta, nie błądzi.

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    a ja powiem żeś xxxxxxxxxxx [cenzura!] i usunąłeś meta tag generator mówiący że stronka jest na joomla!


    NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. czytałeś licencję joomla ?

  6. #5

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez crazyluki Zobacz wiadomość
    a ja powiem żeś xxxxxxxxxxx [cenzura!] i usunąłeś meta tag generator mówiący że stronka jest na joomla!


    NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. czytałeś licencję joomla ?
    W sumie to czytałem i jest to całkiem legalne a pozatym wskazane, jak nie chciałbym żeby ludzie o tym wiedzieli ze to joomla to bym tutaj tego nie pisał... plus to bym z każdego componentu i modułu usunął <-- komentarze co do source -->.

    Decyzja niczym innym nie kierowana sugestiami z joomla.org'u gdzie piszą że lepiej to usunąć http://forum.joomla.org/index.php/topic,222459.msg1035749.html

    Ale spoko rozumiem o co Ci może chodzi...

    Nie masz się czym chwalić. Wcale nie jest wypasiona ta stronka. Wśród tylu kolorowych emblematów zabrakło jednego - Joomla!, na której, jak twierdzisz, zbudowałeś witrynę.
    Wstydzisz się, czy to tylko niedopatrzenie?
    Pewnie że jest, zobacz pod Wymiana Linków. I to w dodatku link do Joomla.pl jest

    I tak na koniec to powiem że i tak was kocham i tak
    Ostanio edytowane przez Filu : 28-05-2008 00:16

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    28-12-2007
    Skąd
    Wroclaw
    Wpisy
    111
    Punkty
    12

    Domyślny

    Mam w tym temacie swoje zdanie i go nie zmienię. Wrzucenie linka gdzieś, tam... uważasz za załatwienie spraw - jak by nie było, autorskich.
    Joomla! to marka, jej logo to znak rozpoznawczy wśród wielu innych cms-ów, więc informacja winna znajdować się w miejscu, gdzie zwykle każdy odwiedzający może się dowiedzieć na czym ta strona jest zbudowana, czyli w stopce. A tam znalazłeś miejsce na zapisanie tylko swoich praw. Jakich? Do czego? Żadne z prezentowanych utworów nie jest twojego autorstwa, publikujesz na zasadzie "cytatu" i innych dozwolonych form zachowując w odnośnikach loga źródeł pochodzenia. Tym bardziej właśnie nie rozumiem braku tej jednej drobnej informacji, jednej krótkiej linijki tekstu: "Zbudowano na Joomla!".
    Kto pyta, nie błądzi.

  8. #7
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Filu, sajt nie działa a tak chciałem obejrzeć coś skastomizowanego.

    Dajcie spokój z tymi linkami metageneratorami etc. Ileż można wałkować ten temat. I to jeszcze Super Moderator tak przysolił.

    Powinno się usuwać info o silniku i tyle.
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

  9. #8

    Domyślny

    Nexus246 - powinna działać...może coś tam na pare sekund siadło ze strony hostingu, jakiś reset. Pozatym powinna działać.

    Z tymi backlinkami to coś niedziała z com_linx'em polskie czcionki sie ************************ą, na wszystkie sposoby próbowałem dlatego usuwam to i inny system założe.

    Włśnie to robie.

    Wiem że wszystkich nie potrafię zadowolić, pomijając to wszystko, mam nadzieje że przynajmniej znajdziecie jakieś filmiki co wam się podobają, klezmer coś tam znalazł lol

  10. #9
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    mea culpa. wygłupiłem się trochę

    bynajmniej - stronka trochę za pstrokata


    Pozdrawiam

  11. #10
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Ok, strasznie ciasno na tej stronie. Dałbym więcej światła (padding, margin, line-height) i miniaturki z filmików przy każdym najnowszym na stronie głównej.
    Witaminy | Ziołolecznictwo
    "Paczem" do "komentarzów" jest odpowiedni komponent.
    --
    Mój priv to nie helpdesk.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •