Co nas czeka w przyszłości
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Co nas czeka w przyszłości

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny Co nas czeka w przyszłości

    Pod tym dziwnym tematem chciałbym rozpocząć dyskusję: jakie zmiany, na lepszy i na gorsze, przyniesie dla użytkowników Joomli przyszłość? Mnie samego ciekawi kilka rzeczy:

    1) Joomla 1.1 - podobno standardowo wspierać ma obsługę wielu języków. Czy ktoś bawił się betą i mógły coś jeszcze o niej napisać? Może będzie miała inne ważne ulepszenia?

    2) Internet Explorer - najpopularniejsza przeglądarka, więc ciekawi mnie jakie zmiany nas czekają. Podobno lada chwila ma wyjść wersja finalna 6.05, a obecnie testowana jest beta. Czy ktoś tego używał i mógłby napisać, czy nie ma jakiś problemów z działaniem i wyświetlaniem Joomli? Interesuje mnie także czy w nowym IE pozostają podświetlone wybrane podkategorie menu w templatce "madeyourweb", tak jak to jest obecnie w Mozilli czy Operze?

  2. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Microsoft pracuje obecnie nad MSIE w wersji 7, dołączonej w przyszłości do Visty (nazwa kodowa: Longhorn).

    Jeszcze jeden nius: Gigant z Redmond pracuje również nad Uniksowym systemem, którego każda linijka kodu jest pisana od zera, a linijek ma być ponad 3 000.
    Owy system ma być przełomowy - dlaczego?
    Jak informował serwis dobreprogramy, ma być darmowy, w przeciwieństwie do rozwijanego Windowsa Visty.

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    moim zdaniem Vista i tak będzie nie do pobicia to ma byc system jakiego nigdy nie było a każdy chciał mieć

  4. #4

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Ja i tak chcę się przestawić na Linuxa, problem jednak stwarza mój sprzęt.

    PS: Mój komp to używany "biurowiec" z lat 98/99.

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    livio: też mam taki sprzęt i spokojnie pod nim używam mandrake'a w wersji 6... polecam serdecznie. Ew. jeszcze MuLinux, tyle ze to jest linia linuxów już nierozwijania i ze sterami możesz mieć problem.

    Pozdrawiam

    P.S. Co do tej darmochy z Redmond to z niecierpliwością poczekam

  6. #6

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Mi spodobał się Mandrakelinux 10.1, ale właśnie ten sprzęt...

    Darmocha z Redmond, jak każdy ich produkt, nie będzie lubiana.
    Polubię taki system, jeżeli łatwo będzie go konfigurować, i gdy wszelkie Windowsowskie aplikacje będą na nim śmigać bez problemu...

    I jeszcze jedno: Gdyby pakiety programami miały graficzne instalatory, jak OpenOffice.org i inne produkty firmy Sun Microsystems.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •