Expose jak odzyskać hasło?
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Expose jak odzyskać hasło?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    28-05-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Expose jak odzyskać hasło?

    Witam
    Niedawno przejąłem administrację nad stroną postawioną na joomla i mam problem z zalogowaniem się galerii (poprzedniego admina zwyczajnie wcięło). Próbowałem wpisywać hasło standardowe manager, ale nic z tego - Login failed.
    Pytanie, gdzie i w jaki sposób odzyskać lub zmienić hasło nie znając starego? Gdzie ono jest zapisywane?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    28-05-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie wiem czy milczenie, to wyrażenie opinii na temat mojego intelektu, czy faktycznie nikt nie wiedział? W każdy razie, poszedłem po najprostszej linii oporu:
    1. Ściągnąłem nową galerię i wyjąłem plik passhash.inc.php (mieści się w katalogu components/com_expose/expose/manager/amfphp/extra/ ) zawierający zakodowane hasło standardowe
    2. Nadpisałem plik na serwerze a następnie zmieniłem hasło na nowe

    Dziękuję serdecznie za uwagę i poświęcony czas.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    10-06-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    W zasadzie podobne do rozwiązania z dokumentacji Expose:
    Only one thing left todo; change it back to the default one! The password is stored in
    <joomla_root>/components/com_expose/expose/manager/amfphp/extra/passhash.inc.php Just
    replace the contents of this file with following line, and the password will be reseted to
    'manager':
    <?php $GLOBALS["passhash"] = "3e892e9edc898cf713ecd6ef06a116a7"; ?>

    Ja mam natomiast inny problem, po włączeniu w Joomla 1.5 Witryna->Konfiguracja, zakładka witryna, opcji "Proste adresy" nie jestem w stanie linkować do galerii :mad:

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •