problem z wyświetlaniem modułu eweather
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: problem z wyświetlaniem modułu eweather

  1. #1
    emarcus25
    Gość

    Domyślny problem z wyświetlaniem modułu eweather

    Zainstalowałem ostatnio komponent i moduł eweather. Wszystko działa ok oprócz tego, iż moduł rozchodzi się i niedopasowuje się do okna modułu. Podobnie też jest po kliknięciu "pokaż szczegóły". Problem pojawia mi się w IE.
    Czy ktoś może mi pomóc? Czy to wina szablonu i ewentualnie jak to zmienić?
    Strona na której mam problem: http://www.galway.net.pl/osiek
    Z góry dziękuję

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    ja nie znam tego modułu, są lepsze ale kosztowniejsze. ale sprawdz w ustawieniach samego modułu, czy nie można go wyświetlać wertkalnie czy pionowo [niewiem czy jest tłumaczony]

    poza tym nie wiem czy czasem moduł który wstawiłeś w prawą kolumnę jest "z natury" tam przeznaczony. Jesli jest to moduł, którego twórcą jest włoch to chyba nawet gdzieś na swoim forum czy na extensions, sam pisał że najlepiej instalować go w kolumnie środkowej [zakladając ze templata ma układ 3 kolumnowy]

    oczywisćie da się to wyedytować i dostosować w arkuszu styli, tylko troche grzebania jest bo to chyba i komponent i moduł ...

    to tylko tak na oko, bo jak wspomniałem, nie znam dodaku z autopsji.

    masz za wąską szatę do standardowego stylu dodatku.

    tam sa też przeźroczyste pliki png chyba tych chmurek ... IE 6 może mieć problemy z wyświetlaniem przeźroczystych obrazków. musiałbyś zainstalować jakiegoś png fixa, ale takie dodatki są na stronach zasobów.

  4. #3
    emarcus25
    Gość

    Domyślny

    Dzieki.
    Podobny modul i komponent znalazlem na jakiejs stronie i tam wysiwetlało go poprawnie (Dlatego tez postanowiłem go zainstalowac na mojej). Nie wiem czy na tamtej stronie mieli problemy z nim.
    Mógłbyś ewentualnie polecić jakiś inny dobry komponent do wyświetlania pogody
    Ostanio edytowane przez emarcus25 : 29-05-2008 21:20

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    to co znam kosztuje 2000 euro / miesiac

    reszta hmmm, szczerze mówiac z tych co sa to raczej nie ma w czym wybierac.

    extensions.joomla.org, tam szukaj

  6. #5
    emarcus25
    Gość

    Domyślny

    Załaczam jeszcze arkusz modulu. moze tam ktos znajdzie problem i rozwiazanie.
    Załączone pliki Załączone pliki

  7. #6
    emarcus25
    Gość

    Domyślny

    to jednak dalej bede probowal znaleźć rozwiązanie do tego co mam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •