Powiększenie forum - Strona 2

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za rozszerzeniem forum?

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, gdyż to jest troszkę za małe

    2 25.00%
  • Możemy spróbować najwyżej się je zmniejszy

    2 25.00%
  • Nie mam zdania

    1 12.50%
  • Za duży bałagan będzie

    3 37.50%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 13 z 13

Temat: Powiększenie forum

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Skąd
    wawa
    Wpisy
    22
    Punkty
    13

    Domyślny

    Dlaczego tak się dzieje? Joomla! jest prawie idealnym CMS-em, mało z nim błędów itd.
    No i w zasadzie wszystko zostało już napisane na forach o mambo -> wystarczy zajrzeć
    możebytakprzekopiować zamieniając nazwę mambo na joomla ...
    i po zawodach... albo zrobić naprawdę konkretne forum, z konkretnymi infosami, nie każdy kto od dziś postanowił zbudować sobie stronę musi wiedzieć, że kiedyś tam jakiś czas temu było coś co nazywało się mambo ...
    prawda?
    co szkodzi zaprowadzić większy porządek??? albo dodac forum chillout gdzie będą luźne rozmowy? czy strony userów? albo "targowisko" gdzie można oferować swoją pracę albo prosić o odpłatne wykonanie... narazie jak ktoś prosi o płatne zrobienie to raz pisze w dziale ogłoszenia, a raz w instalacji... bałagan sie robi i choć póki co jest mało tematów i postów (jak na forum) to w miarę upływu czasu będzie coraz gorzej...
    jestem za ...
    na każdym forum jest jakiś hyde park gdzie można sie wyszaleć ...
    i nie rozumiem całkiem sprzeciwu niektórych osób... to, że mambo przejdzie do historii jest prawie przesądzone, a mamy joomlę więc skoro tak, to niech jej ktoś zrobi konkretny serwis, bo jeśli "Joombiarze" o to nie zadbają to zadba o to ktoś inny ...

    -> zadania zlecone -> instalacje -> instalacje jomli -> jomla 1.01 - > wersja angielska -> koszt realizacji -> odwdzięczę się jakoś
    ???
    słuchaj zwiastun, plaga debili nie dotyczy tylko tematu mambo czy joomla, na KAŻDYM, powtarzam, KAŻDYM forum bez względu na jego tematykę ( rybki akwariowe, dziwki, tuning, fotografia ...(blablabla) ... )znajdą się osoby, które nie potrafia korzystać z netu, i nic na to nie poradzisz... albo będziesz to cierpliwie znosił, albo wyemigruj do krajów, w których sieć jest u wszystkich na porządku dziennym...
    to są NASZE realia... (narazie)
    ..i nie bądź zgorzkniały... "tejk it izi"

    Dlaczego? Opisy powinny obiektywnie określać zawartość działu, by nie trzeba było zastanawiać się "Gdzie ja to napiszę?".
    Choć bys nie wiem jak się starał zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał problem o którym nie pomyślałeś zakładając działy na forum


    ---


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Skąd
    wawa
    Wpisy
    22
    Punkty
    13

    Domyślny

    zresztą ....ile osób się tu wypowiada ??
    kilka na krzyż ...
    przy takim obrocie spraw i entuzjazmie osób wypowiadających się .. hm hm hm .. nie wróżę temu forum świetlanej przyszłości ... wiem co mówię .. sama prowadzę cośtamgdzieśtam w sieci ... mam ok 4 tys userów i wierzcie mi ...ciężko im wszystkim dogodzić chociaż sie staram jak mogę


  4. #13

    Domyślny

    i jak będziecie co chwila mówić kiedyś, potem, narazie nie to nic nie zrobićie bo na forum będzie taki maxymalny syf że nigdy go nie posprzątacie (chyba że spędzicie kilka dni przed kompem) a teraz póki jest w fazie rozwoju zawsze jest szansa na zmiany...

    zrobicie jak chcecie :]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •